450 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Yeni

Pac 6000 Tekli Gaz Algılama Cihazı

DRG 83 26 323

1,00
-

  TÜKENDİ TEKLİF İSTE

  Dräger Pac 6000

  Maksimum güvenlik için güçlü performans

  Dräger Pac 6000'e güvenebilirsiniz: Kişisel tekli gaz algılama cihazı tehlikeli karbonmonoksit, hidrojen sülfit, sülfür dioksit veya oksijen konsantrasyonlarına karşı hassas ve güvenilir şekilde uyarır. Çok düşük t-90 tepki süresi olan güçlü sensörler, hızlı müdahaleye olanak tanır. Pac 6000, geniş ölçüm aralığı sayesinde çok yönlüdür. Örneğin CO sensörü 1 ila 1.999 ppm konsantrasyonları ölçerken H2S sensörü 0,4 ila 100 ppm konsantrasyonları ölçer.

  Net kullanıcı yönlendirme sayesinde kolay kullanım

  D-Işık cihaz işlevselliğinin test edilip edilmediğini ve cihazın kullanıma hazır olup olmadığını gösterir. Gövde de güvenliğinizi ön planda tutarak tasarlanmıştır: Dräger Pac 6000'in her bir sensör modeli açık, net görünen renk kodlamasına sahiptir, bu da hata ihtimalini azaltır.

  Dayanıklı tasarım – en zorlu koşullarda bile

  Pac 6000 en uç koşulların bile kolayca üstesinden gelir: sensöre bağlı olarak -40 °C ila 55 °C sıcaklıklar ve 700 ile 1.300 mbar arası hava basınçları tolere edilebilir. Bir membran filtresi, sensörü toz ve sıvı gibi yabancı maddelerden korur. Darbeye dayanıklı, kimyasallara dirençli gövde, IP68 standardı derecesinde tanımlanan gereklilikleri karşılar.

  Önemli tüm bilgileri içeren kullanıcı dostu ekran

  Geniş ekran metin içermez ve ilgili gaz konsantrasyonunu net bir şekilde gösterir. Kalan çalışma süresi ve batarya kapasitesi gibi diğer önemli bilgiler de gösterilir. Parlak arka aydınlatma, karanlıkta tüm değerlerin net bir şekilde okunmasını sağlar.

  Çeşitli işlevlere sahip 360° alarm

  Dräger Pac 6000 tehlikeli gaz konsantrasyonları ölçerse sesli, görsel ve fark edilebilir titreşimli bir alarm verir. Cihazın üst ve alt kısmındaki iki adet parlak yanıp sönen LED, alarmın her taraftan kolayca görülmesini sağlar. Sesli alarm, 90 dB'lik bir ses seviyesine ulaşır. Ekran, belirli bir anda ölçülen azami konsantrasyonları gösterebilir. Daha önce kaydedilen alarmlar da onaylanmış olsalar bile daha sonra geri çağrılabilir. Oksijen sensörlü Pac 6000'de standart alarm eşiği ayarına ek olarak iki ilave alarm eşiği bulunur.

  Analizler ve raporlar için olay günlük kaydedicisi

  Dräger Pac 6000, tarih ve saatle birlikte konsantrasyonları ve olayları kaydeder. Veriler bir arayüz üzerinden bilgisayara indirilip işlenebilir. Avantajlar Dräger Pac 6000 | 03

  Ekonomik işletim maliyetleri

  Pac 6000'in tüm modellerinde son derece dayanıklı DrägerSensor®'ler ve güçlü bir batarya bulunur. H2S, SO2 ve CO modellerinde bakım gerektirmeyen tam iki yıllık kullanım süresi boyunca sensörün ya da bataryanın değiştirilmesi gerekmez. Dräger Pac 6000'in kullanım ömrü, ilk etkinleştirilmesi ile başlar. İki yıl sonra cihaz otomatik olarak kapanır. Pac 6000, özel bir membran filtresi ile suya, toza ve diğer yabancı maddelere karşı korumalıdır. Filtre çok kirlendiğinde kendiniz hızla ve kolayca değiştirebilirsiniz. Sonrasında cihaz hemen tekrar kullanıma hazırdır.

  Hızlı fonksiyon testi, zamandan ve paradan kazandırır

  Fonksiyon testleri ve kalibrasyonlar, Dräger X-dock kalibrasyon istasyonunu kullanarak özellikle etkin bir şekilde gerçekleştirilebilir. X-dock'daki otomatik doğrulama testleri, kısa test süresi ve son derece düşük test gazı tüketimi sayesinde uygun maliyetli ve kullanışlı bir çözümdür. Dräger Pac 6000 sadece doğrulama test istasyonuna yerleştirilir, sonrasında cihaz doğru ayarı otomatik olarak seçer.

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Güvenlik Kodu
  Teslimat ve İade

  Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
  Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.


  Kargo ücreti ne kadar?
  Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişe istinaden sistem tarafından hesaplanacak kargo ücreti, sipariş aşamalarında kargo seçimi sırasında belirtilecektir.

   

  İade Bilgileri
  Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

  Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

  Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

  Beden Rehberi
  Çözüm
  Ortaklarımız

  © 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
  Whatsapp Destek
  WhatsApp

  İletişime geçmek için tıklayınız

  Bağlan
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.