1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

0 57533
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Gürültü Önleyici Kulaklık

Aktif Gürültü Önleyici Kulaklıklar

İnsanların gündelik hayatında en sık kullandığı teknolojik ürünler cep telefonu, bilgisayar ve kulak üstü kulaklık olmaktadır. Özellikle büyük şehirde yaşayan, iş ve okul arasında yolculuk yapan, ders çalışan, müzik dinlemeyi seven bireylerin vazgeçemediği ve en kaliteli kulaklığı almak için para harcamaktan çekinmediği ürünlerdir. Bu hayatın keyifli bir boyutu iken aynı şekilde yükses sesin hakim olduğu ortamlarda çalışan bireylerin kulaklık kullanımı zorunlu olmaktadır. Peki, bu zorunluluk neden olur?

 

Ses insan hayatında belirli bir seviyede olmalıdır. O seviyenin üstüne çıkmaya başladığı anda insan psikolojisi ve ruhu olumsuz etkilenir. İlk etaplarda bir şey olmaz düşüncesi oluşsa da zaman içerisinde sağlık sorunlarına yol açar. Bu nedenle sese hassasiyeti olan, iş hayatında gürültülü ortamda çalışan ya da gündelik hayatta ses noktasında rahatsızlığı olan bireylerin tercih edeceği en faydalı ürün gürültü önleyici kulaklık olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile her dönem farklı bir ürünün hayatımıza girmesi, ürünlerde çeşitlilik yaratmıştır.

 

Gelişen ve değişen teknoloji sayesinde markalar yeni modeller geliştirmekte ve eski modelleri de iyileştirmektedir. Marka noktasında en iyi gürültü önleyici kulaklık, bluetooth noise cancelling kulaklık ve sony aktif gürültü engelleyici kulaklık olmaktadır. Kablo derdi olmadan güçlü bir şekilde dışarıdan ses almayan kulaklık tercihi yapan bireyler, kulaklığı taktıkları anda dünya tamamen kendilerine ait hissine bürüneceklerdir. Özel tasarım ve fonksiyonel işleve sahip olan kulaklıkların pek çok rengi ve çeşidi de bulunmaktadır. 

 

Kulaklık modelleri ve çeşitleri arasından en sevilen ürünler gürültü engelleyici kulaklık olmaktadır. Aktif gürültü önleyici kulaklık arasından seçilecek modeller genel olarak bluetooth kulaklık, kulak içi kulaklık, kulak üstü kulaklık, mikrofonlu kulaklık, mıknatıslı kulaklık, bebekler için gürültü önleyici kulaklık ve oyuncu kulaklığı olmaktadır. Kalabalık alanlarda gürültüyü önleyen ses engelleyici kulaklık, kullanıcının aktif olarak ses açıp kapatabilme özelliğini dilediği gibi kullanma olanağı sağlamaktadır. 

Ses Önleyici Bluetooth Kulaklık

Tüm marka ve modeller arasından son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürün gürültü önleyici bluetooth kulaklık olmuştur. Yormayacak seviyede ses engelleme özelliğine sahip olan kulaklıkların aynı zamanda kablosu olmaması da kullanıcılar açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Bluetooth kulaklık özellikle ders çalışmak için gürültü önleyici kulaklık olarak tercih edilmektedir. Öğrencilerin sınav dönemi hazırlıklarında oldukça ihtiyaç duyduğu, kalabalık alanlarda çalışma gerektirdiğinde konforlu bir şekilde çalışma olanağı sağlar.

 

Gürültü engelleme özelliğinin olması hayat koşullarında büyük bir konfor sağlamaktadır. Özellikle büyük metropolde yaşayan bireylerin sürekli maruz kaldıkları gürültüler, bir zaman sonra stres ve sinir seviyesini yükseltmektedir. Bu sorunlara yol açmamak için aktif gürültü önleyici bluetooth kulaklık tercihi oldukça doğru bir seçim olacaktır. Bluetooth tasarımları, her bireyin zevkine hitap edecek nitelikte tasarlanmış olup, son yılların minimalist duruşlarından ve dolgun renklerinden faydalanmaktadır.

 

Bluetooth modelleri her zevke yanıt verir. Özel ve küçük bir kutusu olması, metalik ya da sade renkleri, kulağa tam oturması gibi detayları ile her bireyin kalbini çalmaktadır. Markaların yepyeni modeller ürettiği bu zamanlarda ortaya çıkan en iyi gürültü önleyici bluetooth kulaklık listesinde yer alan markalar anc bluetooth kulaklık, xiaomi bluetooth kulaklık gürültü önleyici, anc kulaklık ve sennheiser gürültü önleyici kulaklık olmaktadır. Bu üç markanın kulaklıkları oldukça güçlüdür ve kolay bir şekilde bozulmamaktadır.

 

Dünyanın ses noktasında en iyi firmalarından biri olan JBL, JBL gürültü önleyici kulaklık ile özel segmentte yer almaktadır. Fiyat performans noktasında öne çıkması ile tercih edilebilirlik seviyesini artırmaktadır. Teknoloji dünyasında uzun zamandır yer alan ve konumunu iddialı bir şekilde koruyan xiaomi gürültü önleyici kulaklık, en sevilen modeller arasında yer almaktadır. Bluetooth dünyasında kendi ismini her daim yukarıda tutan  huawei kablosuz kulaklık gürültü önleyici ürünlerinde oldukça başarılıdır.

 

Fiyat unsurunun ortadan kalkması ile yüksek performans sergileyen ürünler ortaya çıkmaktadır. Özel görünümü ve pek çok özelliği ile kulaklık piyasasında çığır açan bir devrim niteliğinde olmaktadır. Bu ürünler hassas gibi görünse de oldukça dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir. Listenin premium konumunda yer alan beats gürültü önleyici kulaklık, bose gürültü önleyici kulaklık ve sony gürültü önleyici kulaklık, verimi tam veren, uzun saatler şarj sorunu olmayan ve dışarıdan ses almayan ürünlerdir. 

Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kulaklık

Sürekli toplantıların olduğu yoğun iş hayatına sahip ya da tam tersi gece gündüz oyundan kendisini alamayan biri iseniz, dışarıdan ses almayan mikrofonu en iyi bluetooth kulaklık tercihi doğru bir seçim olacaktır. Mikrofonu iyi bluetooth kulaklık sesi net bir şekilde kulağa aktarırken aynı zamanda çıkan sesi de karşı tarafa aktarma konusunda oldukça başarılıdır. Diyalog halinde olunan anlarda ses geçirmeyen kulaklık, tüm dikkati yapılan işe verilmesini sağlamaktadır.

 

İş dünyasında sürekli toplantıların yapıldığı, aktif konuşmaların gerçekleştirildiği zamanlarda ihtiyaç duyulan yüksek performansa sahip toplantı kulaklığı olmalıdır. Bu kulaklıklar çalışan kişiye konfor ve pratiklik sağlamalıdır. Kablo açma, cihaza bağlama gibi vakit alan eylemlere girmeden tercih edilecek en iyi gürültü önleyici kulaklık önerisi, ses yalıtımlı kulaklık olmaktadır. Kablosuz kulaklık gürültü önleyici olması bireye ekstra konfor ve dikkat sağlamaktadır. 

Ses Önleyici Kulak İçi Kulaklık

Her birey kulaklık arayışında aktif gürültü engelleyici kulaklıklar araştırmaktadır. Peki, aktif gürültü önleme nedir? Arka planda sürekli işleyen, düşük frekansa sahip olan gürültüleri pasif gürültü önleyici kulaklık ile önlemektir. Ses önleyici kulaklık ile her birey sadece istediği sesi duyar ve anti stres özelliği sayesinde gürültüye maruz kalmaz. Dışarıdan ses almayan kulak içi kulaklık günümüzde kullanımı azalsa da kablolu kulaklık seven bireyler için öznel bir alanda kalmaktadır.

 

Gürültü önleyici kulaklık kulak içi alanına tam yerleşen aparatlara sahiptir. Bu tip kulaklıklar alındığında kutunun içinden farklı boy kulak içi aparatı çıkar. Uygun olan takılmalı ve kullanılmalıdır. Aktif gürültü önleme özelliğine sahip ses kesen kulaklık, yüksek konsantrasyon yaşanmasına katkıda bulunmaktadır. Farklı renkleri olan kulak içi ses kesici kulaklık modelleri her bireyin zevkine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Kulaklığın en dikkat çekici noktalarından bir diğeri ise dışarı ses vermeyen kulaklık olmasıdır. 

 

Farklı markaların geliştirdiği özellikler de mevcuttur. Örneğin kulaklıkta bulunan mikrofon kısmına dokunulduğunda telefonda konuşurken dış sesi kapatma samsung özelliği devreye girmekte ve konuşmayı sonlandırmaktadır. Kulak içi olsa da kulağı rahatsız etmeyen kulaklık, ses engelleyici cihaz olarak tanınmaktadır. Kaliteli ses veren ve gürültüyü kesen kulaklık pek çok çeşitte ve tasarımda üretilmektedir. 

Gürültü Önleyici Kulaklık Fiyatları

Dış sesi kesen kulaklık, pek çok marka tarafından üretilmekte ve teknolojinin gelişimi ile her gün yepyeni modeller pazara girmektedir. Kulaklıkların fiyatları ilk olarak performans yeteneklerine göre değişmektedir. Sadece iş gereği kullanılacak olan 3m gürültü önleyici kulaklık fiyatları bu bantlara girmemekte ve en düşük fiyatlara sahip olmaktadır. Fakat performansı yüksek ses kulaklığı ürünlerinin uçsuz bucaksız fiyat aralıkları bulunmaktadır. Ortalama bantlara sahip dış ortam sesini kesen kulaklık fiyatları bütçeyi pek aşmaz. 

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.