1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

16.00'A KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER  AYNI GÜN KARGODA!

Yazlık Iş Ayakkabısı

3 Ürün

YDS GPP 05 GH NV Çelik Burun İş Güvenliği Ayakkabısı
YDS GPP 05 GH NV Çelik Burun İş Güvenliği Ayakkabısı
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

YDS GPP 05 GH NV

YDS GPP 05 GH NV Çelik Burun İş Güvenliği Ayakkabısı
950,00
Gelince haber ver
YDS GPP 01 PC Kompozit Burunlu İş Güvenliği Ayakkabısı
YDS GPP 01 PC Kompozit Burunlu İş Güvenliği Ayakkabısı
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

YDS GPP 01 PC

YDS GPP 01 PC Kompozit Burunlu İş Güvenliği Ayakkabısı
1.037,00
Gelince haber ver
YDS GPP 05 GH S1 P Çelik Burunlu ve Çelik Tabanlı İş Güvenliği Ayakkabısı
YDS GPP 05 GH S1 P Çelik Burunlu ve Çelik Tabanlı İş Güvenliği Ayakkabısı
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

Yazlık İş Ayakkabıları

Yazlık İş Ayakkabısı

Özellikle ağır sanayi, inşaat, maden ve enerji gibi saha içindeki çalışma alanlarında iş güvenliği önemi her fırsatta vurgulanmaktadır. Bu bakımdan çalışan işçi can güvenliği, sağlığı ve mesai boyunca rahat hareket etmesinde iş güvenliği donanımına sahip çelik burunlu iş ayakkabısı ön plana çıkmaktadır. Çalışılan iş kolunun çeşitliliğine göre farklılık gösteren iş ayakkabıları, kullanıcıların sağlığı açısından da dört mevsim, kışlık ve yazlık iş ayakkabısı yönünden de tercihlere sahip olmaktadır. İş güvenliği ayakkabısı yazlık çalışma koşullarına uygun güvenlik tedbirlerini barındırmasının yanında kullanıcısının sıcak mevsim koşullarında rahatlığını, konforunu ve hijyenini de göz önünde tutmaktadır. 

Yazlık iş ayakkabıları için genelde ayakların hava alması açısından küçük pencerelere sahip olduğu vurgusu yapılmaktadır. Kumaş bakımından da üretiminde yaz sıcağına dayanıklı materyallerin tercih edildiği yazlık iş ayakkabılarının terletmeme ve sıcak havalarda ayakları rahatsız etmeme özellikleri göze çarpmaktadır. Yazlık iş ayakkabılarının uzun saatler boyunca devam eden mesailer sırasında ve her gün giyileceği göz önünde bulundurulduğunda bu özelliklerin önemi daha da çok anlaşılmaktadır. Hava alan ve terletmeyen yapısı sayesinde ayak sağlığını olumsuz etkileyen unsurlar ortadan kalkmaktadır. Bunun yanında terleyip soğuyan ayakların genel sağlığa da etkisinin negatif yönde olacağı unutulmamaktadır. 

Yazlık ayakkabıların üretiminde genellikle süet ve file kullanımının tercih edilmesi ile ayakların serin tutulması sağlanmaktadır. Yazlık iş ayakkabıları incelendiğinde farklı ayakkabı tasarımlarının ve de önü kapalı sandalet iş ayakkabısı modellerinin de kendini gösterdiği fark edilmektedir. Ekstra hafiflik, iç yüzeyinde ter emici ve aşınmaya karşı dayanıklı tekstil astar, konforlu açık hücre mostra, yüksek nefes alan dış yüzeyi ve bağcıklı ya da bağcıksız opsiyonları ile yazlık iş ayakkabıları kullanıcılarına gün boyu büyük destek sağlamaktadır. Bütün bunların yanında diğer bütün iş ayakkabılarında olduğu gibi yazlık iş ayakkabılarının da çift yoğunluklu tabana, şok emici topuk bölgesine, su iticiliğine, kaymazlığa ve yüksek darbe dayanımı çelik burun koruyuculara sahip olduğu unutulmamaktadır. 

Bütün bunlar yanında diğer bütün iş güvenlik ürününde olduğu gibi yazlık iş ayakkabılarının da belli testler ile uluslararası kuruluşlar tarafından sertifika sahibi olması önemli bir husus olmaktadır. Çünkü bu sertifikalar yazlık iş ayakkabısının zorlu koşullarda test edildiğini ve kullanıcısını yarı yolda bırakmayacağını işaret etmektedir. Örneğin yazlık iş ayakkabılarının şok emici yumuşak ve kaymazlık özelliği gösteren tabanından burun kısmının metal veya plastik olmasına kadar bütün detayları dayanıklılık uygulamalarına tâbi tutulmaktadır. 

 

Yazlık Elektrikçi Ayakkabısı

İş kazalarının başında gelen elektrik çarpmasından korunmak amacıyla yazlık elektrikçi ayakkabısı hayat kurtarmaktadır. Elektrik çarpması riski barındıran sektörlerde çalışan kişilerin sıcak günlerde ki mesai için yazlık elektrikçi ayakkabısı kullanımı vurgulanmaktadır. Yazlık elektrikçi ayakkabısı, elektrik akımından olma ihtimali taşıyan temasın tehlikesini önlemek amacıyla tasarlanmakta ve üretimi sağlanmaktadır. Bunun için yazlık elektrikçi ayakkabıları çelik burun dışında hiçbir bölgesinde metal olmayan ve yalıtılmış malzeme kullanılmış iş güvenlik ürünü şeklinde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.  Uzmanlar yazlık elektrikçi ayakkabı tabanının kauçuk olması yönünde fikirlerini sunmaktadır. 

Yazlık elektrikçi ayakkabısının burun koruması, ara taban koruması ve 18.000 volta kadar izole yalıtkan sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bu yalıtım özellikleri sayesinde belli bir süre çerçevesinde elektrik enerjisinin hissi en az seviyede hissedilmektedir. İş güvenliği ve hayat boyu hasar açma ihtimali olan iş kazalarına tedbir açısından çalışılan ortamın koşullarına göre donanım sahibi ürünlerin tercih edilmesinin önemi her zaman göz önünde bulundurulmaktadır. Hem çalışma ortamı hem de fiziki şartlara göre yapılan doğru seçimler hayat kurtaran unsurlar olarak çalışanların karşısına çıkmaktadır.  

 

Yazlık Güvenlik Ayakkabısı

Yazlık güvenlik ayakkabılarının görünümleri normal ayakkabı tasarımları ile örtüşmektedir. Kullanıcılarının güvenliğini sağlamanın yanında estetik ve güncel dizaynları ile memnuniyet yaratmaktadır. Yazlık güvenlik ayakkabısı gün boyu iş saatleri içinde ayakta ve mevsim koşullarına maruz kalarak çalışan kullanıcılarının koşulları değerlendirilerek üretilmektedir. Sıcak havalarda açık alanda mesaisi olan kişilerin konforu düşünülerek tasarlanan yazlık güvenlik ayakkabıları, terletmeyen ve böylece bakteriyel kaynaklı olası hastalıkları önleyen yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede yazlık güvenlik ayakkabıları kişilerin ayak sağlığını koruyan nitelikleri taşımaktadır. Çünkü yazlık güvenlik ayakkabılarının imalatı nefes alan hakiki deri materyaller ile yapılmaktadır. 

 

Yazlık Ortopedik İş Ayakkabısı

Yazlık ortopedik iş ayakkabısı uzun süre ayakta çalışan kişilerin gün boyu ayaklara binen yükleri en aza indirmek için kullandıkları iş güvenlik ürünleri olarak tanınmaktadır. Gün boyunca, iş saatleri içinde ayakta durulması gerekilen iş kollarında ortopedik tabanlar, ayakları desteklemekte ve taban yapısı sayesinde ağrı oluşumun da önünü kesmektedir. Bu sayede çalışan kişi hem o gün boyunca hem de mesaisi olan diğer tüm günlerde rahat ve konforlu saatler içinde işlerini yapmaktadır. Çift yoğunluklu enjeksiyon taban teknolojisine sahip olan yazlık ortopedik iş ayakkabıları kullanıcılarının ileriki süreçlerde kalıcı rahatsızlıklar edinmesini de engellemektedir. 

 

Yazlık İş Ayakkabısı Fiyatları

Yazlık iş ayakkabısı fiyatları teknik özelliklerine, sahip olduğu ürün sertifikalarına, üretiminde kullanılan materyale, markasına, donanımına, modeline ve rengine göre farklılık göstermektedir. Yazlık iş ayakkabısı fiyatları incelenmek istendiğinde internet arama motorları üzerinden e-ticaret sitelerinin filtreleri kullanılarak istenilen sonuçlar elde edilmektedir. İyi ve güvenilir markaların yazlık iş ayakkabılarının yorumlarında fiyat ve kullanım performansının son derece yerinde olduğu öğrenilmektedir.

Yazlık iş ayakkabısı denildiğinde söz konusu kriterlerin iş güvenliği, sağlık, hijyen ve gün boyu mesai saatleri içinde konfor olduğu unutulmamaktadır. Bilirkişiler tarafından bu kriterlerin göz önünde tutularak yazlık iş ayakkabılarının fiyatlarının değerlendirilmesi gerektiği belirtilmektedir. Kullanımı sırasında memnuniyet yaratan yazlık iş güvenlik ayakkabılarının bu çerçevede uygun fiyatlara sahip olduğu da fark edilmektedir. 

 

Liste Banner
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.