1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Eldiven Numarası

Fiyat Aralığı

31 418
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Nitril Eldivenler

Nitril Eldiven Çeşitleri

Ellerin hijyenini sağlamak ve çeşitli faktörlerden korumak için işlevsel bir ürün olan nitril eldiven, pratik bir kullanımda ortaya koymaktadır. Nitril eldiven çeşitleri konusunda ilk olarak “nitril ne demek?” veya “nitril nedir? sorularına cevap arayanlar, nitrilin İngilizce’den gelen bir kelime ve organik bir bileşik olduğunu öğrenmektedir. “Nitril eldiven nedir?”in cevabı ise nitril, pamuk ve pylon maddelerinden imalatı yapılan bir eldiven seçeneğidir demek doğru olmaktadır. Nitril koruma eldiveni dayanım gücü ve yüksek sağlamlık avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden “nitril eldiven ne ise yarar?” için de pek çok iş kolunda kullanıldığı ve nitril eldiven kullanım alanları hastane ya da veteriner klinikleri, sanayi sektörü, tamirhaneler, imalathaneler, inşaat ve laboratuarlar şeklinde belirtilmektedir. 

Nitril laboratuvar eldiveni ya da nitril muayene eldiven üreticileri bu çeşit eldiven hakkında açıklamasının kimyasal maddelere karşı göstermiş olduğu sayesinde laboratuarlardan evlerde temizlik veya bulaşık için kullanım amacına da karşılık verdiği ve bu durumda da nitril bulaşık eldiveni olarak nitelendirildiği bildirilmektedir. Nitril steril eldiven birebir üretiminde bulunan imalatçıları bir diğer açıklaması ise nitril muayene eldiveni için içinde nitril maddesi sayesinde bu eldivenlerin daha esnek, yırtılmaya ya da patlamaya karşı da daha dirençli olduğu bildirilmektedir. Böylece nitril eldiven medikal sızdırmaz ve diren özelliklerine sahip olması ile sektörler arasında da en fazla kullanılan eldiven çeşitleri sınıfına girmektedir. Nitril eldiven çeşitleri içinde bulunan kullan at nitril eldiven, nitril eldiven 200 lü, tek kullanımlık nitril eldiven ve nitril eldiven 100 lü sağlık sektörünün başlıca sarf malzemeleri arasında yerini almaktadır.

Nitril eldiven sağlıklı mı?” hakkında da eli tehlikeli maddelerden ve elin zedelenmesinden korumaya ek olarak hijyen sağlamada da görev alan bu ürünün son derece sağlıklı bir yapıya sahip olduğundan da bahsedilmektedir. Eli tamamen sarmasında dolayı montaj ya da inşaat işlerinin de olmazsa olmazı nitril eldiven çeşitlerinden 2g nitril eldiven ayrıca kalın nitril eldiven statüsü ile de piyasalarda yerini almakta ve tesisat, nakliye, tarım, temizlik, paketleme ve inşaat ile ağır metal işlerinde kendinden bahsettirmektedir. Bu tarz nitril eldivenlerin kaliteli olması için örgülü bilek kısmının olması ve nitrik kaplı bir yapısının bulunması gerektiği de vurgulanmaktadır. 10-15 arası bir sayıda dikişsiz örgü özelliği ile üretilen Nitril eldiven çeşitleri arasında bulunan köpük nitril eldiven ve tırtıklı nitril eldiven de kalın ve avuç içi materyalinin, yapısının durumuyla isimlendirilmektedir. 

Renkli Nitril Eldiven

Nitril latex eldiven farkı incelendiği zaman da temel olarak ham madde esaslılığı fark edilmekte ve nitrilin latexe göre daha dirençli, daha güçlü olduğu yönünde ki bilgiler kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Vücut ısısına tepki verip yüksek düzeyde el becerisi için ellerin şekline uyum sağlayan nitril eldivenler farklı renkleri ile e-ticaret sitelerinde bulunmaktadır. Nitril eldiven renkleri arasında ilk göze çarpan siyah nitril eldiven için ise siyah nitril eldiven özellikleri hem kullanım avantajları hem de yüksek performansı ile adından söz ettirdiği gözlenmektedir.  Siyah iş eldiveni bez dokuma üzerine plastik uygulaması ile birlikte üretilmiş modeller iş güvenliği malzemeleri arasında yerini almaktadır. Tek kullanımlık siyah plastik eldiven ise siyah cerrahi eldiven, siyah ameliyat eldiveni, siyah doktor eldiveni isimleri ile sağlık sektöründe tanınmaktadır. 

Nitril renkli eldiven arasında bulunan bir başka seçenek de sarı eldiven, sarı nitril eldiven yine sağlam yapısı ve yüksek iş güvenliği sağlaması ile kullanım avantajı yaratırken yıpranana ve raf ömrü dolana kadar da kullanım imkânı sunmaktadır. Sarı nitril eldivenler gibi gri nitril eldiven, yeşil nitril eldiven, kırmızı nitril eldiven riskli ve güvenlik ihtiyacı bulunan iş kollarında yoğun olarak fark edilmektedir. Aynı zaman da yine kullan at eldiven kategorisinde bulunan pembe nitril eldiven, beyaz nitril eldiven, nitril eldiven mor ürünleri de gıda sınıfı niteliği taşımaktadır. Renk çeşitliliği nitril eldivenlerin daha kolay fark edilmesine destek sağlarken, beyaz nitril eldivenin yatıştırıcı rengi ile hastanelerde hastalara müdahale edilirken tercih edilmektedir. 

Mavi Nitril Eldiven

Mavi nitril eldiven maksimum el kullanım hassasiyeti ve rahatlık göstermesinin yanında, kimyasallara ve kirlenmeye karşı da koruma kalkanı oluşturmaktadır.  Nitril plastik eldiven mavi diğer eldivenlere göre daha fazla delinme direnci sergilemekte ve ayrıca lâteks eldivenden daha çok aşınma, kimyasal diren sunduğu da bilinmektedir.  Nitril mavi eldiven bütün bunlarla beraber doğal kauçuk lateks uyumunu, hissini ve rahatlığını da getirmektedir. Mavi nitril eldivenlerin aynı zamanda renk seçimi, kalınlık aralığı ve dokusu ile beden ölçüsü de bulunmaktadır. Kullanıcıların kendi el yapılarına göre kolaylıkla seçme şansı bulunduğu bu ürünün S (small), M (medium) ve L (large) ebatları söz konusu olmaktadır. 

Mavi nitril eldiven pudrasız olmakla beraber estetik bir görüntüyü de bünyesinde barındırmaktadır. Güvenliğin ve verimliliğin artması adına gönül rahatlığı ile kullanılan mavi nitril eldivenler, tıp alanı gibi özellikle hijyenin korunması gereken ortamlar için tek kullanımlık avantajı da sunmaktadır. Böylece hasta ve hekim sağlığı en yüksek düzeyde korunmuş olmaktadır. Genel kapsamda mavi nitril eldivenler güçlü koruma sağlayan kimyasal dirence sahip, elin şeklini kolayca alan, raf ömrü uzun, gerilme dayanımı ve sızdırmazlık özelliği yüksek ve çok amaçlı kullanılan ürün özellikleri ile anılmaktadır. 

Pudrasız Nitril Eldiven

Nitril eldiven seçenekleri ayrıca pudralı ve pudrasız nitril eldiven olmak üzere iki farklı grupta incelenmektedir. Pudrasız nitril eldiven diğer eldivenlere oranla daha kalın yapısı ile tanınmaktadır. Bu ürünler mavi, beyaz ve nitril siyah eldiven pudrasız üç farklı renk tercihi ile kişilerin ilgisine sunulmaktadır. Lateks alerjisi olan kullanıcıların da tercihi olan pudrasız nitril eldivenlerin aynı zamanda dokulu yüzeye sahip parmak uçları sayesinde kuru ya da ıslak maddelerin daha sıkı kavranmasına da ortam sağlamaktadır. Pudrasız nitril eldiven, terleme yapmaması ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. 

Nitril İş Eldiveni Fiyatları

Nitril iş eldiveni fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen kişiler arama motorlarına yazdıkları “nitril eldiven fiyat”, “nitril eldiven satın al”, “nitril eldiven en ucuz” ve “en ucuz nitril eldiven” komutları ile istenilen sonuçlara ulaşmaktadır. Bu çıkan sonuçlar doğrultusunda nitril iş eldiveni fiyatlarının markasına, özelliklerine, rengine ve bedenine göre değişim gösterdiği fark edilmektedir. En kaliteli ve en iyi nitril eldiven markalarının ise beybi nitril eldiven, dolphin nitril eldiven, starline nitril eldiven, haspet siyah nitril eldiven, fivestar mavi nitril eldiven, bambu nitril iş ve bahçe eldiven ve haspet nitril eldiven oldukları gözlenmektedir. 

Bilinen ve güvenilir nitril eldiven toptan alışı yapan kişiler fatura rakamlarına hemen dikkat etmektedir. İyi markaların nitril iş eldivenleri kampanyalar ve indirim fırsatları sayesinde bütçelere uygun rakamlarla alınmaktadır. Kullanıcılar markaların veya e-ticaret sitelerinin fiyatlarını takibe aldıklarını vurgulamaktadır. Böylece bütçeleri yormayan, kaliteli, uzun süre kullanım imkânı sunan ve ürün avantajlarını yaşatan nitril iş eldivenleri elde edilmektedir. Ayrıca fiyat ve ürün kullanım performansı da kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. 

 

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.