1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

298 1056
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

İş Pantolonu

İş Pantolonu Fiyatları

İş kıyafetleri, içerdiği özelliklerle personeller için hem güvenli, hem de konforlu olmalı. Sektörel risklere göre uygun tasarlanmış iş pantolonu modelleri, iş alanlarında oldukça önemli. En önemli iş kıyafetleri içinde yer alan iş pantolonu, her mevsim önem taşıyan bir ürün. Bununla birlikte, ilgili iş güvenliği standartlarına sahip, koruyucu özelliği olan ve mevsimsel standartları karşılayan iş pantolonu konusunda şirketler, fiyatları merak ediyor. Komando pantolon gibi seçenekleri de barındıran iş pantolonu fiyatlarını etkileyen kriterler içinde ilk sırada kumaş formu var. Mevsime göre, işe ve sektöre göre erkek iş pantolonları ya da kadın iş pantolonlarının fiyatı değişebilir.

 

Buna ek olarak, iş pantolonu fiyatında diğer bir değişken de içerdiği özellikler. Likyalı iş pantolonu ya da kargo iş pantolonu kumaşa ve konsepte göre öne çıkarken, teknik iş pantolonu içinde yer alan yanmaz pantolon ya da reflektörlü pantolonların fiyatı farklıdır. İş pantolonu fiyatları ucuz olması için, alım sayısı ya da pantolon özelliklerinin buna uygun olması gerekir. İş pantolonlarında toptan alım yapmak, personel sayısına göre tercih edilebilecek konulardan. Ucuz iş pantolonu satın almak için, online satış platformumuz üzerinde ürünlere bakabilir fiyata göre en ucuz iş pantolonunu bulabilirsiniz.

İş Pantolonu Modelleri Nelerdir?

İş pantolonu modelleri, sektörlere göre çok farklı seçenekler içerebiliyor. Bu da iş pantolonu modellerinin geniş bir skalada olmasını sağlıyor. Pantolon modellerinde, mevsimsel ya da sektörel şartlara göre farklı seçenekler tercih edilebilir. Renge göre baktığımızda siyah iş pantolonu ya da lacivert iş pantolonu çok tercih edilen modeller içinde. Bunun nedeni koyu rengi ile, kirleri göstermemesi. Buna ek olarak işçi pantolonu modelleri içinde, işin gereksinimlerine göre çok cepli iş pantolonu modelleri de tercih edilebilir. Mevsime göre iş pantolonu yazlık olarak düşünülebileceği gibi, kışlık modeller de düşünülebilir. Yaz aylarında tercih yapacaklar için iş pantolonu çeşitleri içinde rahat iş pantolonu ve terletmeyen iş pantolonu da öne çıkan modeller içinde yer alıyor.

 

Profesyonel iş pantolonu modelleri içinde özellikle sahada olan personeller için su ve rüzgar geçirmez iş pantolonu modelleri şirketler tarafından tercih edilmektedir. İş güvenliğini sağlamanın yanı sıra, çalışanlar içinde giyim konusunda bir bütünlük sağlamak, işin gereksinimlerini yerine getirebilmek amacı ile tercih edilen iş pantolonlarında görüldüğü gibi model skalası çok geniş.

İş Pantolonunun Özellikleri Nelerdir?

İş pantolonları, farklı sektörlere, ortamlara göre çok farklı seçenekler içerebiliyor. Kaliteli iş pantolonları, çalışanlar için güvenli ve verimli bir deneyim sunmasından öte her şeyden önce rahat olmalı. Rahatlık, çalışanların daha iyi bir iş ortaya koymalarını sağlar. Rahat olmayan iş pantolonları iş verimliliğini düşürmektedir. Bu nedenle iş elbiselerinin rahatlığı en önemli konu. Personellerin rahatlık, tasarım ve modelden memnun olması gerekmektedir.

 

İş ortamlarında diğer bir önemli kriter de dayanıklılıktır. İş pantolonlarının geneli, esnek ve rahat bir formda tasarlanmasına rağmen özellikle belli sektörlerde iş kıyafetlerinin formu çok daha dayanıklı olmalı, yırtılmalara ve deformasyonlara karşı güçlü olmalıdır. İş pantolonları hazırlanırken, her sektöre göre bir ar-ge süreci yapılır ve en dayanıklı ürünler geliştirilir. Dayanıklı iş pantolonları hem çalışan için iyi bir deneyim sunar, hem de işveren için ek maliyetler gerektirmez.

 

Klasik bir pantolon modelinde olduğu gibi iş pantolonlarında, mevsime göre bakıldığında yazlık, kışlık iş pantolonları öne çıkmaktadır. İş pantolonu modelleri içinde en çok tercih edilen seçenekler arasında cepli iş pantolonu yer alıyor. Buna ek olarak komando pantolon da farklı sektörlerde tercih sebebi olan bir model. İş pantolonu kışlık ve yazlık modelleri içinde itfaiye pantolonu gibi modeller yer almaktadır. Buna ek olarak, sektörel durumlara göre fosforlu pantolon modelleri, formuna göre kot iş pantolonu modelleri ve yırtılmaz iş pantolonu seçenekleri de tercih edilebilir. Esnek bir forma sahip, aşınmalara ve yırtılmalara karşı dirençli, kargo cepli gibi fonksiyonlara içeren iş pantolonları renk seçenekleri de son derece geniş ürünlerdir. Reflektör gibi iş güvenliği standartlarına sahip olan pantolon modelleri ile, iş yerinde çalışanlar için en iyi deneyim sunulabilir.

İş Pantolonu Beden Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İş pantolonunda beden seçimi, çalışanlar için en iyi deneyimi sunmak adına doğru bir şekilde tercih edilmelidir. Elektrikçi iş pantolonu ya da gabardi iş pantolonu gibi modellerde çalışanlar için en iyi çalışma ortamını sağlamak adına, iş pantolonu beden tablosuna bakılarak karar verilebilir. Beden ölçüsü tablosuna bakıldığında, klasik bir pantolon ve ona uygun iş ayakkabısı satın alırken tercih edilen bedenlerdeki parametreler öne çıkar. Boy uzunluğu, bel çevresi genişliği, iç bacak uzunluğu ve bel/boy oranına göre iş pantolonu bedeni tercih edilebilir. Çalışanlar için iş kıyafetlerinin tamamının ideal bir ergonomik deneyim sunması önemlidir. Personeller, doğru beden standartlarının dışında bir seçim yaparlarsa bu oldukça verimsiz olabilir. Bu nedenle 44 bedenden 64 bedene kadar, boy, bel ve iç bacak uzunluğu formuna göre doğru beden ölçüsü tercih edilmelidir. Buna ek olarak pantolonların kumaş yapısı ve ek özelliklerine göre bedenleri değişebilir.

İş Pantolonu Kuru Temizlemeye Verilir mi?

İş pantolonlarının belirli bir periyotta temizlenmesi önemlidir. Birçok şirket, iş elbiselerinde birkaç parça sipariş verir ve çalışanlar da süreç içinde kirlenen pantolonlarını temizlerler. İş pantolonu temizleme sürecinde kuru temizlemeye başvurulur mu? Bu sorunun yanıtı merak ediliyor. Panama pantolon, trekking pantolon ya da GSM cepli pantolon gibi modeller içerebilen iş pantolonları, kuru temizleme yolu ile temizlenebilir. Kuru temizleme süreci, deterjanları klasik bir şekilde uygulamadan kıyafetleri temizlemeyi sağlar.

 

Bununla birlikte iş kıyafetlerini kuru temizlemeye vermenin diğer bir avantajı da pantolonların orijinal rengini ve kalitesini kaybetmemesini sağlamaktır. Zira özellikle kot pantolon ya da kanvas pantolon gibi modeller, pantolonların formunu bozabilmektedir. İş pantolonlarını kuru temizlemeye vermek bir çözüm olsa da, pantolonun içerdiği özel formlara da dikkat edilmeli. Bu anlamda reflektör ya da yanmaz pantolon gibi farklı modellerin özel temizleme talimatları olabilir. Çalışan için rahatlık ve konfor sunmasının yanında, iş kıyafetlerinin en önemli yanı güvenli bir iş deneyimi sunmasıdır.

İş Pantolonunun Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

İş pantolonlarının kumaş formu, her şeyden önce çalışanların rahat bir iş ortamında olmalarını sağlamalıdır. Bu anlamda esnek kumaş yapısı, cep gibi fonksiyonlar iş pantolonlarında önemlidir. Buna ek olarak iş pantolonlarının sektörel gereksinimlere uygun şekilde dizayn edilmesi de kritiktir. Örneğin, yanmaz pantolon modelleri ya da elektrikçi pantolon modelleri farklı özellikler sunabilir. Yanma riskine karşı yanmaz pantolonlar tercih edilirken, sahada çalışan personelin güvenliği içinse reflektörlü pantolonlar satın alınabilir.

 

İş pantolonlarında dikkat edilmesi gereken diğer bir kriter de, kaliteli ve sağlam kumaş yapısından üretilmiş olması. Zira iş ortamlarında pantolonların yırtılması, deforme olması da yaygın görülen bir durumdur. İş pantolonlarında en kaliteli seçeneklerin yer aldığı sitemizde, her sektöre ve markaya özel iş pantolonu ürün seçeneklerini keşfedebilir, ucuz iş pantolonu fiyatları avantajı ile personeliniz için en iyisini satın alabilirsiniz.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.