1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Fiyat Aralığı

790 2280
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat
YDS HD 424 SI Müflonlu Bot  - Kahverengi
Yeni
YDS HD 424 SI Müflonlu Bot - Kahverengi
1.486,00
2.128,00
%30 İndirim
Gelince Haber Ver

Yds

YDS Ürünleri

YDS ürünleri her zaman gelişen bakış açısıyla teknik tekstil ürünleri imalatında ürün yelpazesi geniş bir marka olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Asker, polis, iş güvenlik tekstili ve outdoor ürünleri ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. YDS ürünleri markanın uzun yıllar üretmiş olduğu yds ayakkabı, yds giyim, yds spor ayakkabı, yds postal, yds askeri sırt çantası, yds çanta, yds şapka, yds erkek ayakkabı, yds uyku tulumu, üniforma, soğuk iklim parka-pantolon, tekstil giyim, balistik yelek, panço ve çadır gibi farklı farklı tekstil ürünlerinden oluşmaktadır. 100.000 m² kapalı üretim alanında ve yüksek üretim kapasitesi ile üretilen YDS ürünleri 50 üzerinde ülkeye de ihraç edilmektedir. 

YDS ürünleri genellikle özel ve korumalı iş kıyafeti üzerine kendini göstermektedir. İş güvenliği gerektiren iç veya dış alanlarda mesai saatleri boyunca veya outdoor gibi doğa aktiviteleri sırasında kullanılan ürünler YDS’nin üretim gamında yer almaktadır. YDS ürünleri son derece rahat ve güvenilir olması ile ön plana çıkmaktadır. Dayanıklı ve kalite düzeyi yüksek YDS ürünleri iş güvenliği ve farklı kullanım amaçlarına hitap etmektedir. YDS ürünleri kullanım alanı kadar kullanıldığı hava koşulları ile de dikkat çekmektedir. YDS kışlık ürünler en zorlayıcı hava koşullarında bile kullanıcıların her gün kullanımına hitap ederken, yds yazlık de aynı şekilde yüksek iş güvenliği, sağlık, hijyen ve konfor koşullarını kişilere sunmaktadır. 

YDS ürünleri askeri alanda NATO standartlarına sahip ürünler olurken, iş güvenliği alanında da önemli uluslararası bütün sertifikalara sahip unvanlarını taşımaktadır. YDS ürünleri kullanıma dayalı tüm testlere tabii tutularak sertifikalara sahip olmaktadır. Teknik iş elbiseleri, tam donanıma sahip iş ayakkabıları, botları, çizmeleri, postalları ve sandaletleri YDS ürünleri arasında yer almaktadır. Kullanımı kolay, konforlu, nefes alan kumaş özelliğine sahip ve donanımlı olan YDS ürünleri farklı ürün gamı ve geniş tercih seçenekleri ile internet üzerinde e-ticaret sitelerinde yer almaktadır. 

 

YDS Botları

YDS üretimi altında kullanıcılarda buluşan yds bot kullanım alanlarına ve mevsimlik özellikleri ile birçok alanda yer almaktadır. Yds askeri bot yani yds asker botu her türlü zorlayıcı arazi koşulunda kişileri yarı yolda bırakmadan görevini tamamlamaktadır. Yds bot askeri yüksek donanıma ve bir takım teknik özelliklere sahip olmasıyla adından söz ettirmektedir. YDS askeri botların yanında YDS iş botları ya da doğa sporları botları da yds kadın bot, yds erkek bot ve de YDS unisex bot çeşitliliği ile de geniş kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Mevsimsel olarak yds yazlık bot, YDS kışlık ve YDS dört mevsim botları da sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. 

Bütün bunların yanında YDS bot modelleri kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda imalatı sağlanan ürünler olarak tanınmaktadır. Yds haki bot, yds kahverengi bot, yds siyah bot, yds sarı bot ve yds kısa bot gibi birçok farklı renk, tasarım ve model seçeneğinde botlar yer almaktadır. YDS botlar da diğer YDS ürünleri gibi kullanıcıların sağlığı göz önünde tutularak tasarlanmaktadır. Deri olan YDS botlarda hakiki malzeme kullanılması, bütün botların iç astarlarında terletmeyen kumaş kullanılması, iş güvenlik botlarının mesai saatleri içinde herhangi bir iş kazasına karşı yüksek önlem taşıması YDS botları için belirtilmektedir. 

 

YDS İş Ayakkabıları

Yds iş ayakkabısı özellikle ağır sanayide çalışan kişilerin ayaklarını emniyette tutmaları amacıyla kendini göstermektedir. Herhangi bir zeminde kayma ya da elde, tezgâhta bulunan ağır bir cisim ayağa düşmesi, yakıcı ve delici kimyasalların ayağa dökülmesi veya çalışanların elektrik akımına maruz kalması gibi olumsuz durumlarda sertifika sahibi YDS iş ayakkabıları hayat kurtarmaktadır. Kişilerin yaşam boyu taşıma ihtimali olan hastalıkların, rahatsızlıkların önüne de mesai saatleri boyunca her gün kullanılan tam donanımlı YDS iş ayakkabıları ile geçilmektedir. 

Kaliteli materyaller kullanılarak imalatı yapılan YDS iş ayakkabılarının görünüşü itibariyle zırhlı bir bütünlük ortaya koyduğu da vurgulanmaktadır. Bu sayede kullanıcılarının çalışma saatleri içinde kendisini güvenli, konforlu ve sağlıklı hissetmesi sağlanmaktadır. Ayrıca YDS iş ayakkabıları rahat hareket etme avantajını da yarattığı gibi tarz sahibi modelleri, renkleri ve tasarımları ile de adından söz ettirmektedir. 

 

YDS Kışlık Ürünler

YDS kışlık ürünlerine göz atıldığı zaman yds kışlık ayakkabı. yds kar botu ve yds kışlık bot seçenekleri fark edilmektedir. Tam donanıma sahip YDS kışlık ürünler en zorlayıcı hava koşullarında ve coğrafyada tam performans ürünü olduğunu kanıtlamaktadır. YDS kışlık ürünler kar, donma, yağmur, rüzgâr ve 0’ın altındaki hava şartlarında ayakları korumakta ve terlemesini de engellemektedir. Gün boyunca giyilme imkânı ve memnuniyeti sunan YDS kışlık ürünler, uzun ömürlü ve yıpranmayan yapısı ile de tam puan almaktadır. YDS kışlık ürünler kalın tabanları ve hakiki malzemesinin yanında dikiş işçiliği ile de iyi sınıf ürün unvanını taşımaktadır. Kış donanıma uygun olan YDS kışlık botlar için ağır olmayan hafif yapısı ile de kullanıcılarından yorum almaktadır. 

 

YDS Ürün Fiyatları

 

Geniş ürün gamı bulunan Yds fiyat incelendiğinde ürününün türüne, donanımına, teknik özelliklerine, üretiminde kullanılan materyaline, modeline ve rengine göre farklılık gösterdiği öğrenilmektedir. YDS ürünleri içinde yer alan yds askeri bot fiyatları, YDS iş güvenlik kıyafet, YDS tekstil ürün, çadır, sırt çantası ve aksesuar fiyatları hakkında internet arama motorları üzerinden e-ticaret sayfalarından bilgi edinilmektedir. E-ticaret sayfalarının filtreleme özelliği sayesinde uygun fiyatlı ve kullanım performansına sahip YDS ürünlerine ulaşılmaktadır. YDS ürün fiyatları bütçe dostu rakamları ile dikkat çekmektedir. Kaliteli ve sertifika sahibi YDS ürünlerinin kullanım sırasında yarattığı memnuniyet ve satın alma sırasındaki uygun rakamları müşterilerde memnuniyet yaratmaktadır.

 

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.