750 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Fiyat Aralığı

0 43576
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat
3M Koruyucu Tulum Tip 5/6
Yeni
3M Koruyucu Tulum Tip 5/6
157,00
177,00
%11 İndirim
TEKLİF İSTE
3M Kimyasal Tulum Tek Kullanımlık
Yeni
3M Kimyasal Tulum Tek Kullanımlık
376,00
474,00
%20 İndirim
TEKLİF İSTE

3m Ürünleri

 

3m

Bir Amerikan markası olan 3m, 1902 yılında beş iş insanı tarafından madencilik girişimi olarak kurulmuştur. 3m tasarım ve inovasyonu birleştirerek sağlık, otomotiv, yapı market, elektronik, gibi birçok farklı kategoriler de 60.000’den fazla ürün üretmektedir. Dünya çapında güçlü bir satış ağına sahip olan 3m markası köklü bir geçmişe ve yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Faaliyet gösterdiği ülkelerin birçoğunda üretim tesisleri ve ürün geliştirme laboratuvarları bulunduran firmanın ilk yenilikçi ürünü elektrik bantları olmaktadır. Çok yönlü ve eşsiz tasarıma sahip ve kullanıcıların hayatında birçok kolaylık sağlayan 3m ürünleri kısa sürede birçok ülke tanınarak kullanılmaya başlanmıştır. 

 

Firma sahip olduğu deneyimi teknoloji ile bütünleştirerek birçok alanda oldukça işlevsel ürünler tasarlayarak kullanıcıya sunmaktadır. İşbirliği ve yaratıcılık çerçevesinde yüzyıllık bir marka yaratan 3m, yenilikçi yaklaşımla dünyanın her köşesinde bulunan insanların hayatlarına katkı sunmaktadır. Asırlık deneyimlerini gelişen teknoloji ve dinamik bir ekiple harmanlayarak uluslararası operasyon merkezlerindeki çalışmaları ile özgün ürünler ortaya koymaktadır. Firmanın benimsediği sürdürülebilirlik ilkesi 3m markasının sosyal sorumluluk çalışmaları yapmalarını ve çevre dostu bir marka olmalarını sağlamıştır. 

 

Yaratıcı ve işlevsel ürünleri ile adını dünya çapında duyuran 3m, birçok sektörde ürünler ortaya koymaktadır. Otomotiv bakım, onarım ve güvenliği alanında otomotiv sektörüne yönelik ürünleri bunlardan bir tanesi olmaktadır. 3m; temizleyici, koruyucu, pasta cila ürünleri, tamir kitleri gibi aracın bakımında ihtiyaç duyulan birçok ürünü kullanıcılara kolaylık sağlaması için üreterek satışa sunmaktadır. Ofis ve kırtasiye alanındaki ürünleri ile de önemli bir pazar ağına sahip olan firma çalışma ortamında arzu edilen pratikliğe ve konfora ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Havacılık sektöründen medikal uygulamalara kadar farklı sektörler için yaratıcı ve işlevsel ürünler üreten marka son teknoloji ürünleri ile rakipleri arasında fark yaratmaktadır. 

 

3m İş Güvenliği Malzemeleri

Çok yönlü olarak hayatlara dokunan marka iş sağlığı ve güvenliği malzemeleri alanında da birçok ürün ortaya koyan marka iş kazalarının yaşanabilmesine karşı sağlığın güvence altına alınmasına yardımcı olmaktadır. Tasarladığı koruyucu göz aksesuarları,baretler tulumlar, kulak tıkaçları, su filtreleri, maskeler, yangın söndürme ekipmanları gibi birçok ürün üretilerek iş sahasında güvenli bir ortam sunulmasına katkı sağlamaktadır. 3m iş güvenliği ekipmanları sayesinde oluşabilecek iş kazaları önlenebilirken aynı zamanda çalışanın konforlu ve rahat çalışabilmesine imkan sunmaktadır. İşyerlerinde ihtiyaç duyulan güvenli bir ortamın sağlanmasına yardımcı olan 3m iş sahası için son teknoloji güvenlik ekipmanlarına sahip olmaktadır. Zorlu çalışma ortamlarında güvenlik unsurunun son derece öneme sahip olduğunun bilinciyle oldukça güvenilir ürünler ortaya koyan 3m markası çalışanın iş verimliliğinin artmasına da katkı sağlamaktadır. 

 

3m Elektrik Ürünleri

Ürünlerini kalite ve güvenlik açısından yüksek garanti kapsamı ile satışa sunan 3m markası 70’den fazla ülkede birçok alanda faaliyet gösteren çok yönlü bir firma olmaktadır. Bütün müşterilerin menfaatlerini gözeten bir yaklaşıma sahip olan firma, müşterilerin her türlü spesifik problemlerine son teknoloji ürünleri ile cevap verebilmektedir. Elektriksel bağlantı, izolasyon, kurulum, bakım ve onarım gibi konularında geniş aralıkta çözüm oluşturan 3m elektrik ürünleri kalite açısından da müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. 3m ürünleri güvenilir elektrik enerjisi kaynakları, yüksek performansa sahip elektrik aletleri ve hızlı telekomünikasyon şebekelerinin kullanılabilmesine dünya çapında katkı sağlamaktadır. 

 

Silikon kablo başlıkları, kablo ekleri, kablo başlıkları, izolasyon tüpleri, izolasyon reçineleri,

İzolasyon kaplama jeli, yanmayı engelleyen reçine, ısı ile daralan makaron, kablo sonlandırıcı, ısı ile daralan yapışkanlı hortum ve makaron, kablo onarım manşetleri, dirsekler, izolasyon bantları, izolasyon bakım ve koruma spreyleri, konnektör ve kablo bağları 3m firmasının elektrik sektörüne özel üretmiş olduğu kurulum, bakım ve onarım kısmında yardımcı olan ürünler olmaktadır.

 

3m Bantları

3m bant ürünleri ev, ofis ve her türlü yaşam alanları ile üretilen ve birçok sektörde kullanılan ve çözümler sunan ürünler olmaktadır. Her yüzeyde kullanıma uygun olarak üretilen bu ürünler kusursuz yapışkan özelliği ile müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Ambalaj bandı, bez ve vinil bant, ek yeri bandı, elektrik bandı, filament bant, folyo bant, kaydırmaz bant, kaygan yüzey bandı, köpük bant, kağıt bant, maskeleme bandı, sızdırmazlık bandı, yüzey koruyucu bant, maskeleme bandı polyester bant gibi birçok ürün seçeneği ile farklı sektörlerde kullanılabilen çeşitli özelliklere sahip 3m bant seçenekleri kullanıcılara sunulmaktadır. Birçok alanda olmazsa olmaz yardımcı ürünler içerisinde yer alan 3m bant ürünleri farklı uzunluklara sahip olmaktadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik geniş ürün yelpazesine sahip olan bantlar kullanıcılarına kolaylık ve pratiklik kazandırması ile de bilinmektedir.

 

3m Ürün Fiyatları

Bir Amerikan markası olan 3m birçok sektörde ürünlerinin kalitesi, kullanışlılığı ve sağladığı kolaylıkları ile adını duyurmuş güçlü bir firma olmaktadır. Güvenlik ve endüstri, sağlık, tüketici, ulaştırma ve elektronik gibi birçok sektörde son teknoloji ürünleri ile hızın ve verimliliğin artmasında yardımcı olan firma garanti kapsamında pazara sunduğu ürünlerinin arkasında durmaktadır. Markanın ürünlerinin kalitesine olan güveni ürünlerin fiyat aralıklarına doğrudan yansımaktadır. 

 

Yenilikçi anlayışa sahip olan markanın üretmiş olduğu binlerce ürün farklı alışveriş kanalları aracılığı ile farklı fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır. Her bütçeden kullanıcının sahip olabileceği geniş ürün yelpazesine sahip olan 3m ürünleri müşterilerin memnuniyetini kazanma noktasında da oldukça başarılı olmaktadır. Firma ürünlerinin kaliteli, işlevsel ve pratik olması birçok kesim tarafından tercih edilmesinin nedeni olmaktadır. Birçok sektörde kullanılması için üretilen ürünlerin fiyat etiketleri ürünün çeşidine, boyutuna, işlevine, özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. 

 

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.