1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

16.00'A KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!

Tek Kullanımlık Tulum

7 Ürün

Type 5/6 Koruyucu Tulum - Cover 700
Type 5/6 Koruyucu Tulum - Cover 700
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

COVER 700

Type 5/6 Koruyucu Tulum - Cover 700
106,00
Gelince haber ver
Uvex 4B Kimyasallara Karşı Koruyucu Tulum
Uvex 4B Kimyasallara Karşı Koruyucu Tulum
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

UVX 8909409

Uvex 4B Kimyasallara Karşı Koruyucu Tulum
314,00
251,00
%20
Gelince haber ver
3M Kimyasal Tulum Tek Kullanımlık
3M Kimyasal Tulum Tek Kullanımlık
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

3M 4565

3M Kimyasal Tulum Tek Kullanımlık
635,00
421,00
%33
Gelince haber ver
3M Koruyucu Tulum Tip 5/6
3M Koruyucu Tulum Tip 5/6
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

3M 4515

3M Koruyucu Tulum Tip 5/6
237,00
176,00
%26
Gelince haber ver
COVER 800 4B Koruyucu Tulum Tip 4/5/6
COVER 800 4B Koruyucu Tulum Tip 4/5/6
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

COVER 800

COVER 800 4B Koruyucu Tulum Tip 4/5/6
141,00
Gelince haber ver
Uvex Koruyucu Tulum Tip 5/6 Klasik
Uvex Koruyucu Tulum Tip 5/6 Klasik
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

UVX 98449

Uvex Koruyucu Tulum Tip 5/6 Klasik
304,00
211,00
%30
Gelince haber ver
Draeger Koruyucu Tulum SPC 4400  (3XL), Sarı (CPM)
Draeger Koruyucu Tulum SPC 4400  (3XL), Sarı (CPM)
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

DRG R63552

Draeger Koruyucu Tulum SPC 4400 (3XL), Sarı (CPM)
1.103,00
Gelince haber ver

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum Çeşitleri

Hijyenik açıdan uygun olmayan iş yerlerinde çalışmakta olan çalışanlar, hijyen ve temizlik amacı ile tek kullanımlık tulum kullanmaktadırlar. Tek kullanım tulumlar sayesinde hijyenik olmayan işyerlerinde çalışan kişilerin mikrop ve bakteri kapma olasılıkları en aza düşürülmektedir. Kullan at tulumların kullanımı iş güvenliği uzmanları tarafından da tavsiye edilmektedir. Yaptıkları işlerde çalışanları çeşitli risklere karşı korumak için steril tek kullanımlık tulumlar tercih edilmektedir. Tek kullanımlık tulumlar kullanıcılarına son derece pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Bu nedenle günümüzde tek kullanımlık tulumlar sıklıkla üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık tulumlar en çok hastanelerde, olay yeri incelemelerde, gıda tesislerinde, ilaç sektöründe kullanılmaktadır.

 

Tek kullanımlık tulumlar pandemi nedeni ile de sıklıkla tercih edilmektedir. Koruyucu tek kullanımlık tulum, maske ve koruyucu gözlük ile kullanıcılar kendilerini virüslere karşı koruyabilmektedirler. En fazla tercih edilen ise tek kullanımlık tulum 10’lu paketler olmaktadır. Tek kullanımlık tulumlar farklı çalışma sahalarında kullanılabilmektedir. Hijyenin ve sağlığın korunabilmesi amacı ile üretilen tek kulanımlık tulumların farklı çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Tek kullanımlık tulum modelleri çalışanların çalışma şartları dikkate alınarak tasarlanmakta, üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

 

Tek kullanımlık tulum modelleri; kapüşonlu veya fermuarlı olabilmektedir. Kullanıcıların boylarına göre farklı tulum boyları piyasada bulunmaktadır. Bu tek kullanımlık tulum modelleri ile çalışan kişilerin kol ve ayak bilekleri tamamen sarılmakta ve üst düzeyde koruma sağlanmaktadır. Profesyonel dikişleri sayesinde insan vücudunun hava almasını sağlamaktadır. Bu sayede çalışan kişiler tulum içerisinde herhangi bir rahatsızlık hissetmeden güvenle çalışabilmektedirler. Medikal tulum, boyacı tulumu ve ilaçlama tulumu gibi farklı çalışma koşulları için üretilen modeller ile, çalışanların iş güvenlikleri de sağlanmış olmaktadır.

Tek Kullanımlık İş Tulumu

Tek kullanımlık iş tulumlar, yapılan işin koşullarına uygun olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Tek kullanımlık iş tulumları sıvı geçirmeyen yapıları sayesinde kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Hafif yapıları sayesinde ise kolaylıkla hareket edebilme özgürlüğü tanımaktadır. Hava geçirgenlikleri yüksek olduğu için gün boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Hava geçirme özelliği sayesinde çalışma sırasında ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. Toz tutmayan temizlik tulumları ise tozu üzerlerinde tutmayan yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Boyacılar, maden ocakları çalışanları ile oto sanayi çalışanları koruyucu tulumlara ihtiyaç duymaktadırlar.

 

Tek kullanımlık iş tulumları, kullanım alanlarına göre farklı çeşitlere ayrılmaktadırlar. Boyacı tulumu, boya işi ile uğraşan çalışanlar için en önemli koruyucu ekipmanlar arasında yer almaktadır. Tek kullanımlık boyacı tulumları sayesinde çalışanların üzerinde boya sıçramaları engellenmiş olmaktadır. Beyaz boyacı tulumu sayesinde boyanın insan vücudu ile teması kesilmiş olmaktadır. Aktif şekilde çalışmaları sebebi ile gün boyu rahat hissetmeleri için hareket kabiliyeti sağlayan tulumlar, yüksek oranda hava geçirgenliği de sağlamaktadır. Esnek ve rahat yapıları sayesinde gün boyu konforlu bir şekilde çalışma imkanı sunmaktadır. Vücutta herhangi bir reaksiyona sebep olmayan fabrika tulumları, vücudu terletmemektedir. İş tulumlarının farklı kullanım alanlarına göre farkı modelleri bulunmaktadır. Kullanıcılar çalışma ortamlarına göre ısı yalıtımı sağlayan veya kir tutmayan tek kullanımlık tulum modellerini tercih edebilmektedirler.

Tek Kullanımlık Medikal Tulum

Çalışanları hijyenik açılardan koruyan tek kullanımlık tulumların, çalışma koşullarına uygun olarak üretilen, farklı çeşitleri bulunmaktadır. Tek kullanımlık medikal tulum çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerin başında medikal tulumlar gelmektedir. Tek kullanımlık medikal tulumlar, profesyonel dikişlere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde hem hijyen açısından güvenli hem de rahat bir çalışma yaratılmaktadır. Tek kullanımlık doktor tulumu oldukça yüksek koruma sağlamaktadır. Kol ve ayak bilekleri tamamen sarılmakta ve en üst düzeyde koruma sağlanmış olmaktadır.

 

Tek kullanımlık tulumlar, kullanım alanlarına ve üretim malzemelerine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Su geçirmeyen yapıya sahip olan ve medikal kullanım özelliği olan tulumlar genellikle sağlık çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Hem ameliyatlarda hem de hastane içi kullanımlarda tercih edilen medikal tulumlar, su geçirmeyen yapıları sayesinde güvenle kullanılabilmektedirler. Ameliyathanelerde kullanılan su geçirmez, tek kullanımlık tulumlar ile ameliyatı gerçekleştiren doktorların ve uzman kişilerin ter ve diğer vücut sıvılarının hastaların açık ayarlarına değmesi önlenmektedir. Bunun yanı sıra hastanın açık yarasında yer alan kanın ve diğer sıvıların doktor ve uzman kişilerin vücuduna direkt teması engellenmiş olmaktadır. Tek kullanımlık tulumlar farklı renklerde olabilmektedir. Ancak medikal tulumlar beyaz renge sahiptir. 

Tek Kullanımlık İlaçlama Tulumu

Tek kullanımlık tulumların birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Farkı kullanım alanları başta olmak üzere değişiklik gösteren tulum çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de ilaçlama tulumu olmaktadır. İlaçlama tulumlarının sıvı geçirmeme özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede üzerlerine dökülen sıvı emilimini engelleyen ve kimyasal püskürmeleri tulum üzerinde hapsetmeden direkt olarak dışarı atan yapıları bulunmaktadır. Polipropilenden üretilen naylon tulumlar, ilaçlama sırasında türlü risklere karşı kişileri korumaktadır. Son derece hafif yapıları ve hava aldıran yapısı sayesinde kişilere rahat bir çalışma koşulu sunmaktadır. Hava aldıran yapısı sayesinde ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmamaktadır. Hafif yapıları ile gün içerisinde rahatsızlık hissi yaratmadan kullanılabilmektedirler. Gün boyunca gönül rahatlığı ile kullanılabilen tek kullanımlık ilaçlama tulumu, kimyasal maddelerin çalışanların vücuduna direkt temasını önlemektedir. İlaçlama tulumlarının genellikle 50 gram ağırlığına sahip olanları tercih edilse de, 25, 40, 50 ve 70 gramlık alternatifleri de bulunmaktadır. Her ürün ayrı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları

Kullanıcılar tek kullanımlık tulum fiyatlarının ne olduğunu merak etmektedirler. Tek kullanımlık tulum fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Piyasada çok sayıda farklı çeşitte tek kullanımlık tulum bulunmaktadır. Kullanıcıların kullanım alanları düşünülerek tasarlanan, üretilen ve satışa sunulan bu modeller, farklılık gösterebilmektedir. Boyacılık, laboratuvar, gıda, ilaçlama ve medikal olmak üzere farklı sektörlerde kullanılabilmektedir. Geniş kullanım imkanı sağlayan tek kullanımlık tulumlar hem ağırlıklarına göre hem de üretim materyallerine göre çeşitlere ayrılmaktadırlar. Tek kullanımlık tulum fiyatları ise; ağırlığına, donanımına, modeline, üretim malzemesine ve tasarımına bağlı olarak değişebilmektedir.

 

Tek kullanımlık tulum modelleri 25, 30, 40, 50, 60 ve 70 gram ağırlığına sahip olabilmektedirler. Asbest ve orta dereceli olan kimyasal maddelere karşı dayanıklı olan SMS kumaştan üretilen tek kullanımlık tulumlar ise kumaşlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedirler.

 

Tek kullanımlık tulum modelleri fermuarlı veya kapüşonlu olabilmektedir. Bu durum fiyat farklılığı oluşturabilmektedir. 70 gram ağırlığında olan tek kullanımlık tulumlar da sıklıkla tercih edilmektedir. Tela kumaşından üretilmiş olan modeller su geçirmeme özelliğine sahip olmalarının yanı sıra hava geçirgenliği de sağlamaktadırlar. Alev geciktirici özelliklerinin yanı sıra toz partiküllerini geçirmeme özellikleri ile sağlıklı ürünler grubunda bulunmaktadır. Üretim materyallerine göre fiyatları değişebilen tek kullanımlık tulumların 10’lu paketleri avantajlı olmaktadır. Bunun yanı sıra tek kullanımlık tulum imalatı yapılan yerlerden toptan tek kullanımlık tulum satın alınabilmektedir. Tek kullanımlık tulum satışının yapıldığı sitelerde tek kullanımlık tulumlar dönemsel kampanyalara girebilmektedir. Online alışverişlerde kampanya dönemlerinde alınabilecek en uygun fiyatlara tek kullanımlık tulum modelleri satın alınabilmektedir.

Liste Banner
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.