1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

524 925
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Su Geçirmez Pantolon

Su Geçirmez Pantolon Modelleri

Geniş kullanım alanları ile tanınan su geçirmez pantolon fonksiyonel özellikli tekstil ürünleri arasında yerini almaktadır. Su geçirmez kıyafetler keyifli açık hava yürüyüşlerinden zor koşullu outdoor aktivitelerine, motosiklet kullanımından belli sektörlerde iş kıyafeti olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Su geçirmez kıyafetler arasında yerini alan su ve rüzgâr geçirmez pantolon üretiminde kullanılan kumaştan dolayı softshell pantolon adını da taşımaktadır. Su geçirmez pantolonlar softshell kumaş yanında ayrıca waterproof ve gore-Tex kumaşlardan da imalatı yapılmaktadır. Her türlü kötü hava koşulana karşı kişileri koruyan rüzgar geçirmez pantolon ve yağmur geçirmez pantolon doğanın içindeyken veya mesai saatlerinde iş sorumluluğu içindeyken yüksek memnuniyet yaratmaktadır. 

Su geçirmez pantolon modelleri incelendiğinde kadın su geçirmez pantolon ve erkek su geçirmez pantolon çeşitliliği hemen fark edilmektedir. Hafif, rahat nefes alan bu pantolon çeşidi yürüyüşlerin, doğa aktivitelerinin ve mesai saatlerinin kesintisiz devam etmesine olanak sağlamaktadır. Yağmur ve rüzgâr geçirmez becerisi gösteren pantolonlar aynı zamanda ısı dengesini korumak adına da vücut nem ve ısı değişimine uygun özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. On bin milimetre su basıncına dayanan ve üç katlı üretilen, her türlü açık hava etkinliği ve mesaisi için özel olarak tasarlanan, ayrıcalıklı kumaş kullanımı ile dikkatleri üzerinde toplayan su geçirmez pantolonlar büyük ilgi uyandırmaktadır.

Her yaşa ve cinsiyete yönelik tasarlanan su geçirmez pantolonların farklı model seçenekleri rahat hareket kabiliyeti yaratmak üzerine dizayn edilmektedir. Askılı yağmur pantolonu su ve rüzgârdan yüksek korunma gerektiren işler ve aktiviteler için uygun kabul edilmektedir. Askıları sayesinde vücuda tam oturan ve herhangi bir bölgeden sızıntı olmasını engelleyen tasarımlar ile kullanıcılarında memnuniyet yaratmaktadır. Su geçirmez pantolon modelleri arasında bulunan su geçirmez kargo pantolon ise ekstra cepleri sayesinde herhangi bir çantaya ihtiyaç duymadan birçok eşyanın pratik yoldan taşınmasına olanak sunmaktadır. Likralı yapıları ile esnek kumaş özelliği de taşıyan su geçirmez pantolon modelleri teknolojik kumaşların suyu içine almayan ancak vücuttaki terin dışarıya atılması imkânını yaşatan bir kullanım sunmaktadır. 

 

Su Geçirmez İş Pantolonu

Çağımızda nanoteknoloji sayesinde oluşan ve tekstil sektöründe çağ yaşatan ürünlerden su geçirmez iş pantolonu birçok sektör içinde kullanımına rastlanmaktadır. Giyilebilir teknoloji sayesinde askeri alanda, uzaya alanında, laboratuar ortamında, ağır kimya sanayi de, itfaiyede, açık hava koşullarında çalışılan hemen hemen bütün sektörlerde su geçirmez iş pantolonu kullanılmaktadır. Bazı modellerinde reflektör desteği de gözlemlenen su geçirmez iş pantolonları mesai saatleri boyunca kullanıcısını üst düzeyde yağmurdan ve rüzgârdan korumaktadır. Klasik veya kargo model kesimleri gibi farklı tasarımları ile tercih de oluşturan su geçirmez iş pantolonlarının lacivert, siyah ya da krem rengi gibi renkleri de bulunmaktadır.

Su geçirmez iş pantolonlarının her gün kullanımı söz konusu olduğu için rahatlık ve kalite ön plana çıkmaktadır. Kumaş yapısında rüzgâra ve suya direnç kadar nefes alan ürün özelliğinin de taşıması beklenmektedir. Sağlık ve hijyen açısından kullanıcılarına sorun yaşatmayan su geçirmez iş pantolonları ihtiyaçların tam anlamıyla giderilmesini sağlamaktadır. Hafif olması, vücuda oturması fakat sıkmaması, esnek kumaşa sahip olması, kaliteli ve yanmaz kumaş özelliği göstermesi de su geçirmez iş pantolonlarının aranan özellikleri arasında yerini almaktadır. Mesleği gereği sürekli açık havada çalışan, iş amaçlı bisiklet ve motosiklet kullanan kişilerin su geçirmez iş pantolonlarını kullanması hayatları boyunca sağlık sıkıntıları ile karşılaşmamaları açısından önemli bir konu olarak ele alınmaktadır. 

 

Su Geçirmez Erkek Pantolonu

Su geçirmez erkek pantolonları açık havada rüzgar ve yağmur demeden zaman geçirilmesine elverişli şekilde tasarlanmaktadır. Rahatlığı ve nefes alan kumaş özelliği sayesinde günlük yaşamda da tercih edilen su geçirmez erkek pantolonları doğa sporları ile ilgilenen herkesin dolabında yer almaktadır. Her mevsim için ayrı ayrı ve de 4 mevsim üretilen su geçirmez erkek pantolonları kampçılık, avcılık, doğa sporları, tırmanış, bisiklet ve motosiklet sürme aktivitelerinde sıklıkla, rahatlıkla kullanılmaktadır. 

Çok farklı outdoor tasarımlara sahip su geçirmez erkek pantolon modelleri her zaman yoğun ilgi görmektedir. Su geçirmez erkek pantolonları terleme ve yüksek performans gerektiren aktivitelerin yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Terlemeyi önleyen, nefes alan ve aynı zamanda rüzgârı geçirmeyen yapıdaki kumaş özelliği sayesinde spor aktivitelerinde avantaj yaratmaktadır. 

 

Su Geçirmez Kışlık Pantolon

Su geçirmez kışlık pantolonlar içi polarlı pantolon, su geçirmez polarlı pantolon ve sıcak tutan pantolon unvanları ile de piyasalarda yerini almaktadır. Yağmuru ve rüzgârı hiç hissettirmeyen, zorlu koşullarda bile vücut ısı dengesini sağlayan su geçirmez kışlık pantolonlar termal pantolon özelliği göstermektedir. Bedeni şiddetli soğuk havalardan korurken terletmeyen ve vücut nemini dışarı atan su geçirmez kışlık termal pantolonlar açık alanlarda zaman geçirmek zorunda kalan kişiler için harika bir performans sergilemektedir. Kış mevsiminde, yüksek coğrafi alanlarda her gün motosiklet kullanması gereken kişilerin özellikle tercih ettiği su geçirmez kışlık pantolonların içinin polarlı olması ve çok katmanlara sahip olması sayesinde tam koruma özelliği sunmaktadır.

 

Su Geçirmez Yazlık Pantolon

Her mevsime uygun olan su geçirmez pantolonların yazlık modelleri de beğeni ile kullanılmaktadır. Su geçirmez yazlık pantolon nefes alan kumaşı sayesinde içerideki nemi dışarı atarken dışarıdan gelecek yağmur ve su etkisini de sıfıra indirmektedir. Yaz mevsiminde iş kıyafeti olarak rahatça kullanılan su geçirmez yazlık pantolon için özel dikim teknikleri kullanılmaktadır. Yırtılmalara ve yıpranmalara dayanıklı olması gereken iş kollarında geniş kullanım ağına sahip su geçirmez yazlık pantolonlar ekstrem sporlarında da kullanılmak üzere de bir dayanıklılık göstermektedir. Yaz aylarında hem hava koşullarından hem de bol hareketten kaynaklı terlemelerin yaşandığı aktiviteler, işler esnasında su geçirmez yazlık pantolonların ön plana çıktığı vurgulanmaktadır.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.