1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

1086 1703
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Su Geçirmez İş Tulumu
 

Su Geçirmez Tulum Modelleri

İş tulumu, tüm vücudu kaplayacak şekilde giyilen, tek parça kıyafetlerdir. Genellikle çalışma ortamlarında giyilen iş tulumu su geçirmez olacak şekilde üretilmektedir. Mevsim koşulları ya da iş ortamından kaynaklı sorunlarda çalışan kişiyi korumak için tercih edilen bu kıyafetler işçi sağlığı için son derece önemlidir. Çalışma ortamlarında bireylerin daha sağlıklı ve güvenli alanların oluşturarak daha verimli iş yapmalarına imkân sunmaktadır. Özel kıyafetler bu amaçla tasarlanmış ve kanunda yer alan özel donanımlı ürünlerdir. İşçi sağlığı ve güvenliği kapsamında, işçileri her alanda korumayı amaçlayan kanun, son dönemlerde çok daha sistemli hale getirilmiştir. 

Tulum modelleri, kullanım alanına göre farklı şekillerde üretilmiş geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. İş ortamının ağır koşullarına uygun olacak şekilde üretilmiş kıyafetler kaliteli malzemesi ile uzun süre kullanım imkânı sunmaktadır Kışlık tulum olarak üretilmiş modeller kışın soğuk havasını içeri geçirmeyecek donanıma sahiptir. Bu sayede özellikle dış ortamlarda çalışan şantiye işçileri, güvenlik elemanları, yol bakım ve onarımında çalışan bireyler kışlık tulum modelleri ile vücut ısılarını koruyacaklardır. Tüm bunların yanı sıra bu tarz su geçirmez tulum modelleri dağcılık sporu ile uğraşanlar, kayak ya da kamp yapanlar tarafından da sıkça kullanılmaktadır.

Su geçirmez iş tulumu, rüzgâra karşı da oldukça koruyucu bir tulumdur. Özellikle motor üzerinde çalışan kuryelerin de kullandığı bu ürünler vücut sıcaklığını korumaktadır. Tulum modelleri arasında yer alan avcı tulumları da oldukça işlevsel kıyafetlerdir. Avcılık yapanların zorlu hava şartlarına karşı giydikleri bu tarz kıyafetler hareket kapasitesini sınırlamadığı için de kullanışlıdır. Sıvı geçirmez tulum, uyku tulumu olarak da üretilmiş seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Farklı amaçlarla kullanılan bu ürünler iş hayatında çalışanları, özel hayatta ise kişileri çeşitli sorunlara karşı korumaktadır.

 

Su Geçirmez Yağmurluk Tulum

Suyu içine geçirmeyerek dış yüzeyden akıp gitmesini sağlayan tulumlar sıvı geçirmez tulum olarak adlandırılmaktadır. Bu tulumlar dört mevsim koşullarına göre özel üretilmiş yapıları sayesinde insan vücudunu bir bütün olarak korumaktadır. Su tutmaz tulum ise özellikle yağmurlu havalarda dış ortamda çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İşverenler bu kapsamda çalışanlarının sağlıklarını düşünerek bu tarz ekipmanları önceden temin etmekle yükümlüdür. Zorlu hava şartlarının etkisini iç kısma hissettirmeyen su geçirmez tulum modelleri suyu yüzeyden içeri geçirmez. Bu şekilde ıslanmayan kişi saha güvenli çalışma ortamına sahip olur. 

Sağlık ve hijyen açısından gerekli olan su geçirmez iş tulumu pek çok sektörde kullanılmaktadır. Sporcuların da kullandığı bu ürünler estetik tasarımları ile kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Motor sporcuları, koşucular, dış ortamda yapılan her türlü sportif faaliyetlerle uğraşan bireylerinde koruyucu ekipmanlarında sıvı geçirmez tulum bulunmaktadır. Kullanıcı sağlığına herhangi bir zararı olmayan bu ürünler yaz mevsiminde de terletmeyecek şekilde üretilmiştir. Bu yüzden kullanıcılar tulum seçimlerinde içeriklerine ve özelliklerine iyi bir şekilde dikkat etmesi gerekmektedir. 

 

Su Geçirmez Bahçıvan Tulumu

İş tulumu bahçıvanlık mesleğine sahip kişiler tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır. İşi sürekli bahçe ortamında olan bu kişiler mevsim koşullarından ve sulama işlemlerinden kendini koruması gerekmektedir.  Su tutmaz tulum özellikle sulama işleminde bahçıvanın ıslanmasına engel olarak sağlığını korumaktadır. Kaliteli ve esneyen kumaşa sahip yapıları ile de kullanan kişinin hareket kapasitesini sınırlamayan bu tulumlar oldukça kullanışlıdır. temizlik bakımından da son derece pratik olan bahçıvan tulumları çamur ve tozu tutmayarak hemen giderilmesini sağlamaktadır. İş tulumu adı altında üretilmiş bu ürünler renk ve model olarak da farklı çeşitlere sahiptir. Bu da her türlü zevke uygun ürünün kolay bir şekilde temin edilebilmesine imkan sunmaktadır. 

 

Su Geçirmez İşçi Tulumu

Su geçirmez iş tulumu, sürekli su teması olan iş yerlerinde sürekli kullanılmaktadır. Tek kullanımlık yada uzun zamanlı kullanıma sahip dayanıklı çeşitleri olan bu ürünler pek çok sektörde koruyucu ekipman olarak tercih edilmektedir. Kullanıcıları su temasından koruyan bu ürünleri dış ortamda çalışan işçilerin yanı sıra oto yıkama sektörü çalışanları, veterinerler, balıkçılar, çiftçiler ve daha pek çok alanda çalışan kişiler kullanmaktadır. Sıvı geçirmez özelliği sayesinde vücudu bir bütün olarak koruyan sıvı geçirmez tulum oldukça fonksiyoneldir. 

İş yaparken sağlıklı ortamların oluşturulması iş verimliliğinin de artmasına katkı sağlamaktadır. Bu yüzden kişiler kendilerini ya da işverenler çalışanlarını korumakla görevlidir. İş tulumu bu kapsamda çalışma sahalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tulumlar sadece insan vücudunu değil giyilen kıyafetleri de korumak için oldukça ideal koruyucu ürünlerdir. Çeşitli kimyasalların bulunduğu ortamlarda çalışan kişiler zarar görmemek için kıyafetlerinin üzerine su geçirmez tulum giyerek önlem almaktadırlar. Aynı şekilde çeşitti pisliklerden, tozdan ya da zararlı sıvılardan korunmak için de bu tarz kıyafetler son derece kullanışlıdır. 

 

Su Geçirmez Tulum Fiyatları

Su geçirmez tulum fiyatları, tulumun özelliklerine göre değişmektedir.  Su geçirmez tulumlar geniş ürün çeşitliliğine sahip koruyucu kıyafetlerdir. Kullanım alanı ve tasarımı çok çeşitli olan bu ürünlerin kalitesi de üretici firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu farklılıklar ise fiyatlarında etkili olan başlıca unsurlardır. Su geçirmez tulum dört mevsim koşullarına uygun olacak şekilde üretildiği gibi tam vücut koruması sağlayan modellerin yanı sıra yarım koruma sağlayan modelleri de bulunmaktadır. Bel bölgesini geçen askılar yardımı ile vücuda sabitlenen modeller genellikle sulama işi yapan ya da sel vb. durumlarda tercih edilen çeşittir. Bu tarz özellikleri ise ürün fiyatlarına etki etmektedir. 

Su geçirmez tulum fiyatları üzerinde etkili olan bir başka faktörde ürünün kullanım süresidir. Bazı modeller tek kullanımlık olduğu için kullan at mantı ile tasarlanmıştır. Bu ürünler fiyat olarak hesaplı modellerin başında gelmektedir.  Ancak uzun yıllar kullanım imkanı olan su geçirmez iş tulumu çeşitleri sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiş özel donanımlı koruyucu kıyafetlerdir. Bu yüzden diğer tulumlara göre daha yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.