1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ 14 HAZİRAN TARİHİNDEN SONRA VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER BAYRAM TATİLİ SEBEBİYLE 24 HAZİRAN TARİHİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR. İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ...

Hanvo Türkiye

Hanvo Degrade
Yıldırımlar Giyim İş Birliği Hanvo Türkiye

Çin'in Jiangsu kenti Rudong kasabasındaki yaklaşık 430.000 + m² alanda, olağanüstü el koruma ürünleri üretmek üzere çeşitli departmanlarda çalışan yaklaşık 1.500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Konfordan ödün vermeden maksimum güvenlik sağlayan el koruma çözümleri üretmektedir.

Müşterilerine kesilme direnci, kaymayı önleme ve delinme önleme için tek elden profesyonel koruma çözümleri sunar. Ürünler otomotiv imalatı, petrol, elektronik, mimari ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Son 15 yılda, Hanvo, sürdürülebilir yenilik ve istikrarlı birikim ile kaliteyi ilk prensip olarak belirlemiştir. Markamız, kişisel koruyucu ekipman endüstrisinin gelişimine öncülük ederek 50'den fazla ülke ve bölgeye yayılmıştır.

3 yıldır, profesyonel koruma çözümleri ile dünya standartlarındaki koruyucu eldiven markası Hanvo, Yıldırımlar Giyim distribütörlüğünde Türkiye’de ve Orta Doğu’da.

Yıldırımlar Giyim Hanvo Türkiye İş Birliği
Fabrika
Fabrika Görsel 01 Fabrika Görsel 02

Hanvo'nun üretim tesisi Rudong kasabası, Jiangsu, Çin'de yer almaktadır. Tesis, olağanüstü el koruma ürünleri üretmek için çeşitli departmanlarda çalışan yaklaşık 1.500 kişiyi istihdam eden yaklaşık 430.000 + m2'ye kadar uzanmaktadır. Konfordan ödün vermeden maksimum güvenlik sağlayan kol koruma çözümleri üretmekten gurur duyuyoruz. Bunu titiz Ar-Ge çalışmaları, tescilli teknolojiler ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ürün geliştirmemizde ön planda tutarak yapıyoruz.

Üretim Tesisi
Üretim Tesisi Görsel 01 Üretim Tesisi Görsel 02

Tesisimizi geleceğe hazırlamanın en iyi yönteminin otomasyon olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, tesisimizde aylık 18 milyon eldiven üretim kapasitesine sahip 43'ün üzerinde otomatik üretim hattı bulunmaktadır. Yalın üretim metodolojileri tüm üretim sürecimiz boyunca uygulanmakta ve verimliliğimizi artırmak için yalnızca değer odaklı faaliyetler eklenmektedir. Ayrıca, tesisimizdeki her ürünün tamamen izlenebilir olmasını sağlayan kusursuz bir uçtan uca üretim süreci elde etmek için güçlü bir ERP sistemi kullanıyoruz.

AR-GE

Amaca yönelik olarak inşa edilen kurum içi laboratuvar CNAS tarafından onaylanmıştır ve Avrupa Komisyonu tarafından kişisel koruyucu ekipmanlarla (KKE) ilgili bir dizi direktif ve yönetmelik için bilgilendirilen Birleşik Krallık'taki bağımsız bir kuruluş olan SATRA tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon, aşağıdakileri içeren ve bunlarla sınırlı olmayan dahili laboratuvarımız üzerinde yapılan titiz denetimleri içermektedir:

  • - Laboratuvarda yürürlükte olan kalite sistemlerinin değerlendirilmesi,
  • - Test ekipmanı & değerlendirmesi; laboratuvarda kullanılan test yöntemleri,
  • - Laboratuvar personelinin teknik yeterliliğinin değerlendirilmesi.

SATRA akreditasyonunun alınması, Hanvo laboratuvarının en yüksek standartta çalıştığını ve mevcut güvenlik standartlarına uygun ürünler tedarik ettiğini göstermektedir. Ayrıca kullanıcılarımızın Hanvo el koruma ürünleri üzerinde güvenilir testler yapıldığından emin olmalarını sağlar. Hanvo'nun tüm ürünleri sıkı test ve kalite kontrol önlemlerine tabidir. Şirket içi laboratuvarımız, eldivenlerimiz üzerinde mevcut güvenlik standartlarıyla ilgili çok sayıda test yapmak için gerekli ekipmanla donatılmıştır.

ARGE 01 ARGE 02
Kalite
Kalite

İnsan güvenliğini zenginleştirme vizyonumuz büyük bir sorumlulugu beraberinde getiriyor: Tehlikeli ortamlarda çalışan kullanıcılarımıza en yüksek kalitede el koruma ürünleri sunmak. Kullanıcıların aynı zamanda kendilerini güvende ve korunaklı hissetmeleri gerektigini anlıyoruz. Kullanıcılarımız, kendilerini tehlikeli bir ortamda güvende tutmak için el koruma ürünlerimizin olağanüstü kalitesine güveniyor; bu nedenle, her çift eldivenin, kullanıcılarımızın maksimum korunmasına olanak tanıyan tam kalite denetimine tabi tutulmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Hanvo'dan Haberler

America
Brazil
Argentina
Britain
France
Switzerland
Germany
Poland
Sepp Los
South Africa
Sweden
TurkeyTürkiye Yıldırımlar Giyim
Israel
Kuwait
Iran
Pakistan
Russia
China
Korea
Japan
Australia
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.