450 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

 • is-elbisesi.png is-elbisesi.png
  İş Elbiseleri
 • teknik-elbiseler.png teknik-elbiseler.png
  Teknik İş Elbiseleri
 • ayak-koruma.png ayak-koruma.png
  Ayak Koruma
 • el-koruma.png el-koruma.png
  El Koruma
 • kisisel-koruyucular.png kisisel-koruyucular.png
  Kişisel Koruyucular
 • yuksekte-koruma.png yuksekte-koruma.png
  Yüksekte Koruma
 • cevre-guvenligi.png cevre-guvenligi.png
  Çevre Güvenliği
 • indirimli-urunler.png indirimli-urunler.png
  İndirimli Ürünler
 • Filtrele

  Markalar

  Fiyat Aralığı

  0 837

  Çalışan kesimin ihtiyaçları düşünülürken, özellikle de uzuvların korunması konusunda alınan tedbirler çok önemlidir. Hiç kuşku yok ki en çok çalışan organların başında eller gelir. Zorlu şartlarda çalışan insanların durumu düşünüldüğü zaman, alınan tedbirler emniyet açısından çok önemlidir. Kaynak montaj, üretim, imalat ve ticari konularda yapılan çalışmalarda insanların ellerini korumak çok önemlidir. Özellikle de pek çok farklı eldiven modeli ile bu konuda yapılan çalışmaları iyi bir sonuç çerçevesinde değerlendirmek gerekir.

   

  Firmamız tarafından tedarik edilmiş olan el koruma ürün seçenekleri size bu konuda büyük avantajlar sağlamaktadır. Elbette, montaj eldiveni, poliüretan iş eldiveni ve Nitril eldiven modelleri ile başlayan ürün seçenek ve yelpazesi, giderek çeşitleniyor ve istekleriniz en iyi şartlarda karşılanıyor. Burada ön plana çıkmış pek çok farklı ürün seçeneği sizin için cazip ve avantajlı bir sonuç yaratmaktadır. Hiç tereddüt etmeden buradaki kaliteli seçenek ve fırsatları gözden geçirmek gerekir.

   

  El Koruma Eldiveni

  Elleri korumak için üretilmiş eldiven modellerine yakından bakın. Rahatlık, kalite ve ergonomik avantajlar ön planda olurken, fonksiyonel olarak da bu eldiven modelleri gayet olumlu bir sonucu göstermektedir. Her biri kendi branşında el koruma eldiveni olarak telaffuz edilen seçenekler, insanların elini korur ve performansı yüksek tutma konusunda iyi bir avantaj sağlar. İş kazalarının önüne geçecek uygulamalarla birlikte işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda buradaki ürünleri koruyucu bir ekipman olarak kabul etmek gerekli olacaktır. Daha sağlıklı koşullarda çalışmasını istediğiniz personel için, buradaki tercihler firmalar adına çok iyi bir çözüm yaratmaktadır.

   

  El Koruma Ürünleri

  Kalite seviyesi üst düzeyde nitelikli ürünler geniş perspektifli sayfalardan karşımıza geliyor. İhtiyaçları yerinde ve zamanında karşılayan seçenekler, aynı zamanda koruma özelliği ile birlikte oldukça nitelikli bir avantaj yaratmış durumdadır. Hiç tereddüt bile etmeden buradaki kaliteli ürün seçeneklerini değerlendirmek gerekiyor. Özenle üretilmiş ve sağlıklı bir şekilde karşımıza çıkmış olan el koruma ürünleri seçeneklerini sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

   

  En Kaliteli El Koruma Ürünleri

  Sağlam, dayanıklı ve kaliteli eldiven modelleri, çalışan kesimin zaruri ihtiyaçları arasında önemli bir yere sahiptir. En kaliteli el koruma ürünleri olarak nitelemiş olduğumuz seçenek ve alternatifler, işinizi kolaylaştırıp size çok büyük destek sağlamaktadır. Kullanışlı, koruyucu ve avantajlı ürün yelpazesini sayfalarımızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürün seçeneklerini toplu olarak sipariş verdiğinizde, tüm çalışanların ihtiyaçlarını karşılamak çok daha kolay olacaktır.

   

  İşinde başarılı olan firmamız ve ürettiği çözümler, bu konuda çok büyük kolaylıklar hazırlamaya devam etmektedir. Anlamlı avantajlı bir kategori ve bu kategorinin size sağlamış olduğu koruyucu aparatlar, gerçekten tartışmasız muazzam bir özelliği göstermektedir. Kesilmez iş eldiveni, kimyasal dirençli iş eldiveni ve ısıya dayanıklı iş eldiveni gibi alternatifleri bu konuda örnek gösterebiliriz. Kategorize etmiş olduğumuz ürün seçenekleri, koruyucu, sağlıklı ve avantajlı yapısı ile beraber size çok büyük destek sağlamaktadır.

  Çözüm
  Ortaklarımız

  © 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
  Whatsapp Destek
  WhatsApp

  İletişime geçmek için tıklayınız

  Bağlan
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.