750 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

0 9529
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat
Uvex Pheos B WR Koruyucu Baret
Yeni
Uvex Pheos B WR Koruyucu Baret
532,00
721,00
%26 İndirim
TEKLİF İSTE
Uvex Pheos B-WR Koruyucu Baret Kırmızı
Yeni
Uvex Pheos B-WR Koruyucu Baret Kırmızı
594,00
721,00
%17 İndirim
TEKLİF İSTE

Baretler

 

Baret 

Kişisel koruyucular, çalışma ortamında büyük görev ve sorumluluklar üstlenir. İş kazalarının önüne geçmek ve iş güvenliği konusunda bilinçli adımlar atmak için özellikle koruyucu ürünlerin zamanında tercih edilmesi ve kullanılması gerekir. Ağır sanayi çalışmalarında, şantiye çalışmalarında ve inşaat sektöründe kullanılan baret gerçekten çok çeşitli, avantajlı ve elverişli bir sonuç ortaya koymaktadır. Bakım ünitesinde çalışanlar, işçiler, yöneticiler mühendisler ve aklınıza gelecek pek çok değişik kategoride farklı renklerde ürün seçenekleri kendini göstermektedir. 

Burada karşınıza çıkan baretler, her bakımdan insanların kategorize edilmesine ve işyeri prensiplerine uygun bir disiplinin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Kullanışlı ve sağlam malzemeden üretilmiş ürünler, yüksek basınca ve çarpma durumuna karşı dayanıklı bir yapı oluşturmaktadır. Başı koruyan, aynı zamanda havalandırma avantajları ile ferahlık sağlayan ürün, gün boyu rahat bir şekilde kullanılan koruyucu malzemedir.

Baret Çeşitleri 

Zorlu şartlarda çalışan insanların can güvenliği açısından gerekli tedbirler almak gerekir. Düşme riski olan cisimlerin bulunduğu sektörlerde özellikle başı korumak önemlidir. Bu iş için tercih edilen baret çeşitleri pek çok farklı rengi ve modeli ile kendini göstermektedir. 

Beyaz modeller mühendis ve yönetici kesimini temsil ederken, turuncu ürün seçenekleri bakım departmanı için tercih edilen koruyucu malzemeyi göstermektedir. Sarı renkteki ürün örneğini yine çalışan işçi ve personel için değerlendirmek söz konusudur. Rengi ve avantajlı yapısı ile karşınıza çıkmış olan baret çeşitleri, riskli ortamda çalışmanın dezavantajlarını ortadan kaldırıp insanları koruyan bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. 

İşçi Bareti 

Baret modelleri içerisinde sarı rengi ile dikkat çeken işçi bareti işletmelerde daha yaygın kullanılan bir ürün örneğidir. Elbette ki pek çok sektörlerde yoğunlukla işçiler karşımıza çıkar. İşçilerin düzenli olarak iş güvenliği ekipmanlarını kullanması firmalar bünyesindeki iş güvenliği departmanı ile takip edilmektedir. Gerekli tedbirlerin alınması sayesinde iş kazalarında özellikle daha hafifletici sonuçlar ortaya çıkmaktadır. 

Ölümle sonuçlanan iş kazalarının daha azaltılması ve hafif yaralanmaları dahi ortadan kaldıracak tedbirler oluşturulması çok önemlidir. Bu iş için kullanılan işçi baretleri; rengi, gücü ve yapısı ile kesinlikle faydalı bir ürün örneği olarak kendini göstermektedir. Firmamız bünyesinde geniş bir ürün yelpazesi ve tercihler var. Bu tercihlere ulaşmak için bizden her an yardım alabilirsiniz. Koruyucu ve kaliteli ekipmanlarla birlikte hazırlamış olduğumuz destek, siz müşterilerimize her zaman büyük kolaylık sağlamaya devam edecektir. 

İşçi Bareti Fiyatları 

Kaliteli ürün ve makul fiyat noktasında firmamız her zaman güvenilir bir adres konumundadır. Burada ortaya çıkardığımız ürün örnekleri ve cazip seçenekler size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Başarılı bir tedarik zincirinin kritik noktası olan firmamız uygun işçi bareti fiyatları ile önemli örnekleri karşınıza çıkarmıştır. 

Kategorimiz içerisinde bulunan sağlıklı kaliteli ürünler, koruyucu yapısı ile her zaman önemli bir fırsat oluşturmuştur. İndirimli fiyatları ve ekonomik alışveriş avantajlarını değerlendirmek istediğiniz sayfalarımız her zaman size yardımcı olacaktır. Sağlıklı malzemeden üretilmiş kaliteli ve dayanıklı ürünler sayesinde özellikle çalışanların sağlığını korumak söz konusu olmaktadır. Uygun fiyat ve yüksek kalite seviyesinde ürünlerimiz burada sizi bekliyor.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.