1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

16.00'A KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!

Balıkçı Yağmurluk

5 Ürün

Hi - Vis Yağmurluk Takım
Hi - Vis Yağmurluk Takım
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

OWL 8100

Hi - Vis Yağmurluk Takım
1.262,00
Gelince haber ver
Hi - Vis Yağmurluk Takım
Hi - Vis Yağmurluk Takım
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

OWL 8100

Hi - Vis Yağmurluk Takım
1.262,00
Gelince haber ver
İmperteks Yağmurluk Pardesü Lacivert
İmperteks Yağmurluk Pardesü Lacivert
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

IZR SIB-02

İmperteks Yağmurluk Pardesü Lacivert
452,00
Gelince haber ver
İmperteks Yağmurluk Pardesü Haki
İmperteks Yağmurluk Pardesü Haki
Ürün Tükendi * Ürün Tükendi * Ürün Tükendi * Ürün Tükendi
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

IZR SIB-03

İmperteks Yağmurluk Pardesü Haki
TÜKENDİ
Gelince haber ver
İmperteks Yağmurluk Takım Lacivert
İmperteks Yağmurluk Takım Lacivert
Ürün Tükendi * Ürün Tükendi * Ürün Tükendi * Ürün Tükendi
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

IZR SIB-01

İmperteks Yağmurluk Takım Lacivert
TÜKENDİ
Gelince haber ver

Balıkçı Yağmurluğu

Balıkçı Yağmurlukları

Balıkçı yağmurluğu vücudu yağmurdan korumak amacıyla tercih edilen iş kıyafetlerinden biridir. İsim olarak genellikle balıkçılık mesleği için atfedilse de farklı meslek gruplarında da kullanılmaktadır. Su geçirmez kumaştan üretilen balıkçı yağmurluğunun meslek grubuna veya doğaya uygun renk seçenekleri de bulunmaktadır. Su geçirmez yağmurluk modeli başı ve vücudu korumaktadır. Ayrıca farklı mevsim koşullarında, günlük rutin işlerin kolaylıkla yapılmasını da sağlamaktadır. Balıkçı yağmurluk modeli su geçirmez yapısı sayesinde açık havada uzun süre vakit geçirmesi gereken kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Balıkçı yağmurlukları farklı yaş ve cinsiyet gruplarına uygun olarak üretilmektedir. Balıkçı yağmurluk erkek, Balıkçı yağmurluk bayan modelleri yağmurdan etkili bir şekilde korunmak için bir ihtiyaçtır. Balıkçı yağmurluğu erkek ve balıkçı yağmurluğu bayan modelleri farklı renk ve desen seçenekleri ile modaya uygun tarzda üretilmektedir. Balıkçıların genellikle sarı balıkçı yağmurluk modelini tercih etmesinin nedeni açık denizlerde farklı hava koşullarında daha görünür olmak isteme nedenleridir. Balıkçı kıyafeti sadece korunaklı olması ile değil hafif olması nedeni ile de tercih edilmektedir. Kolay taşınabilir olması giyen kişinin üzerinde yük olmaması tercih edilme nedenidir.

Balıkçı yağmurlukları kullanım alanına göre farklı meslek gruplarına hitap edebilecek şekilde geniş bir ürün yelpazesinde satışa sunulmaktadır. Başlıksız, başlıklı veya çıkarılabilir başlık modelleri bulunmaktadır. Cepleri olan astarlı model soğuk havalarda ellerin ve vücudun sıcak olmasını sağlamaktadır. Çıtçıtlı, fermuarlı veya her ikisinin de bulunduğu modeller bulunmaktadır. Geniş ve derin cepleri ile uygun bir saklama alanı da kullanıcıya sunmaktadır. Kapşonlu balıkçı yağmurluk modelinde her kafa yapısına uygun olarak ayarlanabilen ipler bulunmaktadır. Bu ipler sayesinde uygun görüş alanına göre ayarlama yapılabilmektedir. 

Yağmurluk üreticileri yağmurluk modellerinin farklı meslek gruplarında kullanılabilmesini amaçlayarak tasarlanmaktadır. Av sporu ile ilgilenenleri için avcı yağmurluk modeli oldukça tercih edilmektedir. Reflektörlü yağmurluk modeli acil durumlarda kullanan kişinin tespitine olanak sağladığı için tercih edilmektedir. Astarlı kaliteli balıkçı yağmurluğu her koşulda her mevsim koşulunda etkili bir koruma sağlamaktadır. Daha uygun fiyatlarda tek seferde kullanmak için üretilen kullan at yağmurluk modeli de bulunmaktadır. Kısa olan yağmurluk modeli yanında uzun balıkçı yağmurluk modeli ve pardesü yağmurluk modelleri de ilgi görmektedir.

Muşamba Yağmurluk

Balıkçı yağmurluğu ürünün yapıldığı malzeme çeşidine göre de farklı tiplerde üretilmektedir. Muşamba bir yüzeyine kauçuk veya yağlı boya sürülerek suyun yüzeyde birikmemesi akıp gitmesi amaçlanan su geçirmez özellik kazandırılmak istenen bez parçasıdır. Su geçirmez bez olarak da tarif edilmektedir. Muşambadan üretilen yağmurluk fiyat olarak diğer yağmurluk modellerine göre daha uygundur. Farklı kalitede üretilen muşamba yağmurluk çeşitleri bulunmaktadır. PVC yağmurluk modeli ise tam adı Polivinil klorür olan katı esnek sentetik plastik maddeden üretilen yağmurluk çeşididir. PVC yağmurluk modeli sadece yağmurdan korumakla kalmaz üretim aşamasında kullanılan özel kumaş sayesinde soğuktan da korumaktadır. Çalışanların hava koşullarından etkilenmeden işine odaklanmasını sağlamaktadır. Sağlam yapısı sayesinde uzun bir kullanım vadetmektedir. Üzerinde gece veya olumsuz hava koşullarında kullanıma uygun olarak reflektör takılan PVC yağmurluk modeli de bulunmaktadır.

 

Balıkçı Yağmurluğu Takımları

Yağmurlu takım modelleri balıkçılık veya avcılık ile uğraşanlar için bir tercihten ziyade zorunlu bir kıyafet olarak görülmektedir. Farklı hava koşullarında, bu mesleği yapanlar için tasarlanmış kaliteli, kullanışlı, su geçirmez yağmurluk takımları geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Tek tulum şeklinde satılan balıkçı avcı yağmurluk modeli yanında yağmurluk alt üst şeklinde satılan modellerde bulunmaktadır. Alt ürün istemeyenler için mont veya ceket üstüne giyilebilen yağmurluk modeli bulunmaktadır. Balıkçı yağmurluk ceket üstü modeli daha kısa ve sadece üst tercih edenler için üretilmektedir. Balıkçılık mesleği ile birlikte açık alanda çalışan tüm iş kolları için yağmurluk takımları zorunlu bir ihtiyaçtır. Hava koşullarından etkilenmeden sadece işe odaklanma işe yoğunlaşma için birinci önceliktir. 

Avcı yağmurluk takımı tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı doğru kıyafet seçimidir. Bu kıyafetler, doğa sporlarından olan avcılık için zorunlu bir ihtiyaçtır. Dış etkenlerden korunmanın gerektiği avcılık sporunda, kıyafet oldukça önemli bir unsurdur. Yağmurluk ve mont gibi giysilerin doğaya uyumlu ve korunaklı olması gerekmektedir. Hareket imkânı sağlayan rahat kullanıma sahip, dayanıklı, doğaya uyumlu renklerde üretilen avcı yağmurluk modelleri titizlikle seçilmesi gereken ürünler olarak öne çıkmaktadır. Cep detaylarının bulunduğu, koyu renkli, çift taraflı da giyilebilen haki yağmurluk öne çıkan yağmurluk modellerinden biridir. Avcı yağmurluk takımı yağmur veya karlı havalarda sadece bu sporla ilgilene kişiyi değil av ekipmanlarını da korumaktadır. Fermuarlı modeli ile kolay giyilip çıkartılabilmektedir. Dayanıklı yapısı su geçirmez özelliği ile güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Balıkçı Yağmurluk Tulumu
Yağmurluk üreticileri tarafından farklı iş kolları için üretilen yağmurluk tulumu modelleri bulunmaktadır. Tulum tek parça halinde olan fermuarı sayesinde açılıp giyilen ve vücudu tamamen kaplayan bir modeldir. Balıkçı yağmurluk tulumu bütün vücudun soğuktan yağmurdan etkilenmemesi için tasarlanmış ve üretilmiştir. İçinde rahat hareket edilebilen balıkçı yağmurluk tulumu sayesinde dört mevsim rutin işler kolaylıkla yapılabilmektedir. Suda çok zaman geçirenler için balıkçı yağmurluk tulumu ve balıkçı çizmesi büyük öneme sahiptir. Tuzlu su ne balık tutma takımları giysiler üzerinde yıpranmaya neden olmaktadır. Dayanıklı malzemeden üretilen balıkçı yağmurluk tulumu uzun ömürlü bir kullanım vadetmektedir. Termal balıkçı tulumu modeli ise çabuk kuruyan su geçirmez yapısı sayesinde oldukça tercih edilmektedir. 

Balıkçı kıyafeti kolay giyilip çıkarılabilir ve su geçirmez özellikte olmalıdır. Kışın soğuk ve yağmurdan yazın ise güneş yanığı ve sıcaktan korumalıdır.  Balıkçı yağmurluk tulumu alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Tuzlu suda geçirilecek süre göz önünde bulundurularak aşınmaya karşı dayanıklı tulum tercih edilmelidir. Balıkçı yağmurluk tulumunun su geçirmez ve esnek yapıda olması önemlidir. Kruvaze çizmeli tulum, kalın balıkçı yağmurluk tulum modelleri farklı renk ve model seçenekler ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.  

Balıkçı Yağmurluk Fiyatları

Balıkçı yağmurluk fiyatları belirlenirken birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Bu faktörler arasında ilk sırada yağmurluların markası ve markanın kalite standartlarına göre kullanmış olduğu malzeme türüdür. Malzeme kalitesi yüksek seviyelerde ise ürün fiyatları da yüksek rakamlarda satışa sunulacaktır. Aynı şekilde orta seviyede ya da düşük malzeme kalitesine sahip balıkçı yağmurluğu fiyat olarak daha uygun aralıklarda kullanıcılara sunulacaktır. Bu yüzden uzun süreli kullanım isteyenlerin tercihlerinde dayanıklı malzeme kalitesine sahip yağmurluk alt üst takım gibi koruyucu kıyafetler ilk sıralarda yer almaktadır. 

Balıkçı yağmurluk fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer özellik ise yağmurluğun fonksiyonel özelliğidir. Kullanım amacına ve kullanılacak alanın özelliklerine göre tercih edilen bu yağmurluklar ekstra detaylar ile zenginleştirilmiştir. Korunaklı, su geçirmez cepler, çizmeli yağmurluk, uzun yada kısa oluşu ürün fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Detayı ve koruma seviyesi yüksek olan ürünlerin fiyatları da standart yağmurluk modellerine göre daha yüksektir. Bu yüzden piyasalarda yer alan pek çok iş yağmurluğu kullanıcı ihtiyacına yönelik üretilmiştir. Her bütçeye hitap eden fiyatları sayesinde temin edilebilmesi oldukça kolaydır.

Liste Banner
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.