450 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

 • is-elbisesi.png is-elbisesi.png
  İş Elbiseleri
 • teknik-elbiseler.png teknik-elbiseler.png
  Teknik İş Elbiseleri
 • ayak-koruma.png ayak-koruma.png
  Ayak Koruma
 • el-koruma.png el-koruma.png
  El Koruma
 • kisisel-koruyucular.png kisisel-koruyucular.png
  Kişisel Koruyucular
 • yuksekte-koruma.png yuksekte-koruma.png
  Yüksekte Koruma
 • cevre-guvenligi.png cevre-guvenligi.png
  Çevre Güvenliği
 • indirimli-urunler.png indirimli-urunler.png
  İndirimli Ürünler
 • Filtrele

  Markalar

  Renk

  Eldiven Numarası

  Fiyat Aralığı

  836 837

  Elektrikçilik mesleğini icra ederken insanların, her zaman tedbirli olması gerekir. Özellikle elektrik akımına kapılmamak adına, yalıtkan ürün yelpazesi ve aparatlar büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Çalışan kesimin ihtiyaçları düşünüldüğünde, bu konuda pratik ve avantajlı ürün yelpazesini iyi bir fırsat olarak görmek gerekir. Gayet kullanışlı ve koruyucu yapısıyla dikkat çeken elektrikçi eldiveni, firmamızın sağlıklı ve önemli ürünleri arasında bulunmaktadır.

   

  Gerekli tedarik fırsatları ile oluşturduğumuz çözümler, müşteri memnuniyetine çok büyük katkı sağlıyor. Her bakımdan ayrıcalık yaratmış ve kalite anlayışını ortaya koymuş olan ürün seçeneklerimiz, müşterilerimiz için tam da beklenen fırsatları yaratmış durumdadır. Olağanüstü kaliteli ve estetik bütünlüğü ile birlikte, buradaki formül ve avantajları en iyi şekilde ön planda tutmak gerekir. Konuya hâkim olan firmamızın çözümleri, ürün kalitesini değerlendirme noktasında müşterilere büyük destek sağlıyor.

   

  Elektrikçi Eldiveni Özellikleri

  Nitelikli eldiven modellerinin çok özel ve avantajlı sonuçları burada karşınıza çıkmaktadır. Kalite ve avantajlar bakımından uygun olarak ön plana gelmiş olan ürünler, 100 derece ile 250 derece sıcaklığa karşı koruyucu bir özelliği ön planda tutmaktadır. Su ve yağ itici olduğu gibi, elektrik akımına karşı koruyan ürün seçeneği, sağlıklı kumaş ve sağlıklı iç astar ile oldukça avantajlı bir sonuç ortaya koymak durumundadır.

   

  Kloropren-Nitril kompozit kaplama ile dayanıklı bir yapı ve bütünlük ortaya konmuştur. Elektrikçi eldiveni özellikleri bu şekilde ortaya çıkarken, yüksek seviyeli kalite ve avantajları iyi bir pozisyonda gözden geçirmek gerekir. Dayanıklı ve mukavemet oluşturan çözümleri ile birlikte, kaliteli ürün yelpazesini daha avantajlı bir fırsat ve gözden geçirmek önemlidir.

   

  Elektrikçi Eldiveni Fiyat

  Uygun fiyatlar ve kaliteli ürün tercihleri burada görücüye çıkmış durumda. Sayfalarımızda bulunan her bir ürün seçeneğinin, iddialı bir alternatif olduğunu belirtmemiz gerekir. Yaratıcı fırsat ve önemli çözümlerle beraber firmamızın indirimli ürün yelpazesi, burada size çok büyük yardımlar sağlamaya devam ediyor. Elektrikçi eldiveni fiyat aralıkları uygun olduğu gibi, ürün özellikleri ve kalite bakımından değerlendirmeler müşterilerimiz için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Yıllardan beri iyi bir emek ortaya koymuş olan firmamızın çözümleri, gayet estetik ve avantajlı bir pozisyon yaratmak durumundadır.

   

  Elektrikçi Eldiveni Fiyat Ve Özellikleri

  Kaliteli ürün ve ekonomik fiyatlarla birlikte, elektrikçilik mesleğini icra etmek şimdi çok daha kolay. Sayfalarımızdan size sunulan elektrikçi eldiveni fiyat ve özellikleri, muazzam bir kalite anlayışını gözler önüne getiriyor. Rahat ve kullanışlı olduğu gibi, avantajlı tasarımlar konusunda yine firmamızın önemli çözümlerini yakından görmek söz konusu olmaktadır. Son derece önemli ve pratik çalışmaların yanı sıra, müşteri memnuniyeti konusunda firmamızın göz kamaştırıcı ürün yelpazesini değerlendirmek çok önemli olmaktadır. Yıllardan beri çok sayıda müşteriye kolaylık sağlamış olan firmamız, yaratıcı avantajlarla birlikte önemli çözüm ve formüller yaratmaya devam etmektedir.

  Çözüm
  Ortaklarımız

  © 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
  Whatsapp Destek
  WhatsApp

  İletişime geçmek için tıklayınız

  Bağlan
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.