1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Ayakkabı Numarası

Fiyat Aralığı

1032 1607
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Ortopedik İş Ayakkabıları
 

Ortopedik İş Ayakkabısı

Kombinlerin tamamlayıcı parçalarından biri olan ayakkabılar aynı zamanda ayak sağlığının korunmasında da önemli bir yere sahip olmaktadır. Farklı marka,kalite, malzeme, tasarım ve renkte üretilen ayakkabılar geniş ürün çeşitliliğine sahip olması ile her yaştan ve kesimden bireylere hitap edebilmektedir. Gün içerisinde uzun süre ayakkabı içerisinde kalan ayakların konforu ayak sağlığı açısından oldukça önemli olmaktadır. Bu sebeple tercih edilecek olan ayakkabı modelinin kullanıcının ayak yapısına ve numarasına uygun olması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından tercih edilen ayakkabının kullanım alanına uygun olması ayak sağlığının ve konforunun sağlanmasında da önemli rol oynamaktadır. 

 

Ayak tabanına uygun olarak üretimi yapılan ortopedik ayakkabılar kullanıcısına sağladığı konfor sebebiyle günlük hayatta ve özellikle iş hayatında genellikle tercih edilen ayakkabı çeşitleri arasında yer almaktadır. Yoğun iş temposu içerisinde kullanıcısına konforlu bir gün geçirme imkanı sağlayan ortopedik iş ayakkabısı yırtılma ve suya karşı dayanıklı yapısıyla da kullanıcılar tarafından beğeni kazanmaktadır. Ayrıca kaliteli taban yapısına sahip ürünler olması ile de iş hayatının ayakkabı tercihinde ilk sıralarda yer alan ortopedik tabanlı ayakkabılar erkek ve kadın kullanıcılar göz önünde bulundurularak farklı renk ve numara seçenekleri ile üretilmektedir. 

 

İş ayakkabıları içerisinde en konforlu model olarak bilinen ortopedik iş güvenliği ayakkabısı ürün kalitesi, rengi ve tasarımı ile çeşitlenmektedir. Yürüyüşlerin daha kaliteli olmasını sağlarken aynı zamanda gün içerisinde yoğun iş temposunda çalışan kullanıcının daha az yorgunluk hissi yaşamasını sağlamakta oldukça etkili olmaktadır. Ortopedik çalışma ayakkabısı ürünün sağladığı konfor, tüm gün vücudun bütün ağırlığını taşıyan ayakların yükünün hafiflemesine yardımcı olmaktadır. Ortopedik iş ayakkabısı eklemler üzerindeki yükün hafifletilmesini sağlayarak kullanıcının omurga ve iskeletinin sağlıklı bir şekilde korunmasına destek olmaktadır.  

 

Ortopedik Şantiye Ayakkabısı

İş hayatında yaşanabilecek çeşitli iş kazalarının önüne geçilerek ayak güvenliğinin sağlanması için üretilen iş ayakkabıları aynı zamanda ortopedik bir yapıya sahip olmaları ile ayak konforunun sağlanmasında büyük rol üstlenmektedir. İnşaat, maden, elektrik, metal sanayi gibi çeşitli iş sektöründe iş kanununda zorunlu hale getirilen şantiye ayakkabısı iş sağlığı ve güvenliği için oldukça önemli giysiler arasında yer almaktadır. 

 

Zorlu şantiye ortamlarında kullanılan ortopedik şantiye ayakkabısı kullanıcısına konfor sağlarken aynı zamanda ayak yükünün hafiflemesine de yardımcı olmaktadır. Sağladığı rahatlık ve konfor sayesinde kullanıcının gün içerisinde yorgunluk hissi azalmakta ve bu sayede işe sağladığı verim artmaktadır. İş güvenliği açısından şantiye sahasında kullanılması iş kanununa göre zorunlu olan şantiye ayakkabısı çalışanların konforunu sağlamada ve kaza önlemede kullanılması oldukça önemli iş ekipmanları arasında yer almaktadır.


 

Ortopedik Çelik Burunlu İş Ayakkabısı

Genellikle iş kazası yaşanma riskinin yüksek olduğu iş sektörlerinde yaşanabilecek çeşitli kazalarda hasar almamak ya da en az hasarla atlatılabilmesi için üretilen çelik burunlu iş ayakkabısı birçok iş sahasında tercih edilen iş ayakkabısı modeli olmaktadır. Rahat kullanım sunması ile bilinen ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ortopedik çelik burunlu iş ayakkabısı aynı zamanda uç kısmında bulunan çelik sayesinde ayağın darbelere karşı daha güvenli olmasını sağlamaktadır. 

 

Ayakkabının burun kısmında yer alan çelik, hassas ayak parmaklarının korunmasını sağlarken aynı zamanda gün içerisinde oluşabilecek sürtünmelerden de ayağın mümkün olduğunca az etkilenmesine yardımcı olmaktadır. Ayakkabının uç kısmında yer alan çelik ayak sağlığının korunmasını sağlarken ayakkabının uzun ömürlü kullanım sağlamasına da yardımcı olmaktadır. Özellikle ağır işler yapılan sanayi kuruluşlarında tercih edilen çelik burunlu iş ayakkabısı, çalışanlar için sağlıklı bir ortam oluşturulabilmesinde önemli koşullar arasında yer almaktadır. Ayakları darbelere, düşmelere ve çarpmalara karşı koruyan ortopedik çelik burunlu iş ayakkabısı modelleri çalışanların daha az yorgunluk hissi yaşamasına da yardımcı olmaktadır.


 

Ortopedik Güvenlik Ayakkabısı

Gün içerisinde uzun süre boyunca ayakta çalışan güvenlik görevlileri için ayakkabı tercihi oldukça önemli olmaktadır. Ayak sağlığı ve konforu için tercih edilecek olan ayakkabı türünün ayağa zarar vermemesi ve ayağın daha az yorulmasına yardımcı olması gerekmektedir. Kullanıcılara sağladığı konfor ve rahatlık ile adından söz ettiren ortopedik ayakkabı modelleri güvenlik görevlileri tarafından da oldukça tercih edilen ürünler olmaktadır. Kullanıcılara ayak konforu sağlamasının yanında estetik ve güncel dizaynlara sahip olması ile de kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktadır. Gün boyu ayakta çalışan kullanıcıların koşulları düşünülerek tasarlanan bu ürünler terletmeyen yapıya sahip olması ile olası bakteriyel hastalıkları önlemesi ile de ön plana çıkmaktadır.

 

Ortopedik İş Ayakkabısı Fiyatları

Ortopedik iş ayakkabısı fiyatları ürünlerin markasına, ürünün yapım aşamasında kullanılan malzemesine, kalitesine, tasarımına göre farklılık göstermektedir. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte güvenlik ekipmanlarının koruyuculuk seviyeleri yükselmekte bu da ürünün fiyatına yansımaktadır. Çalışanların daha güvenli bir ortamda çalışması için üretilen iş ayakkabılarının üretiminde ürünün kalitesi kadar çalışanların konforu ve sağlığı da ön planda tutulmaktadır. Bu sebeple birçok marka tarafından farklı kalite ve tasarımda üretilen ortopedik iş ayakkabısı fiyatları geniş fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. 

 

Her kullanıcının zevk ve bütçesine hitap edebilecek ürün çeşitliliğine sahip olan bu ürünler sahip olduğu kalite sertifikasına göre farklı fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır. Ortopedik iş ayakkabısı erkek ve kadın kullanıcılar için tasarım ve numara aralıklarında üretilmektedir. Bu durumda ürünler arasında farklı fiyat aralıklarının olmasına sebep olabilmektedir. Kullanıcı ve marka arasında karşılıklı güven oluşturulmasını sağlayan garanti belgesine sahip ürünler diğer ürünlere oranla daha yüksek fiyat değerleri ile satışa sunulmaktadır.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.