1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Kategoriler

Filtrele

Markalar

Renk

Ayakkabı Numarası

Fiyat Aralığı

1530 4050
  • Çok Satanlar
  • %İndirimdekiler
  • En Yeniler
  • Artan Fiyat
  • Azalan Fiyat

Spor İş Ayakkabısı


Spor İş Ayakkabısı Modelleri

Ayakkabılar kalite, tasarım, renk ve boyut olarak farklılık gösteren giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanlarına göre dayanıklılığı, sağlamlığı, kullanım ömrü değişkenlik gösteren ayakkabılar yazlık ve kışlık olarak tasarlanmaktadır. Günlük hayatın büyük bir kısmı çalışarak geçirilmektedir. Bu sebeple konforlu bir çalışma sağlanabilmesi için çalışırken kullanılan iş araç gereçlerinin özenle seçilmesi gerekmektedir. Sağlık açısından zararsız ve rahat ürünlerin tercih edilmesi iş araç gereç seçiminde oldukça önemli olmaktadır.

 

Spor iş ayakkabısı sıklıkla zor şartlar altında çalışan kullanıcılar tarafından oldukça konforlu, hafif ve rahat olması ile tercih edilmektedir. Farklı kalitede, tasarımda ve özellikte üretilen spor iş ayakkabısı ürünleri farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Yapısında kullanılan malzemenin kumaş türüne göre çeşitlenen bu ürünler genellikle kaliteli, dayanıklı ve sağlam olmaları ile bilinmektedir. Özellikle deri iş ayakkabıları bu anlamda kullanıcı memnuniyetini kazanan nitelikli ürünler arasında yer almaktadır. Yapısında kullanılan deri malzemesi sayesinde su geçirmez özelliği ile kış aylarında ayak sağlığının korunmasında yardımcı olmaktadır. Deri malzemeden üretilen bu ürünler herhangi bir darbeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmaktadır. 

 

Oldukça kapsamlı bir ürün yapısına sahip iş ayakkabısı ürünleri içerisinden seçilecek olan ayakkabının belirlenmesinde çalışılan iş ortamı oldukça etkili olmaktadır. Meydana gelebilecek iş kazalarının önlenebilmesi için doğru seçilmiş iş ayakkabısı oldukça önemli olmaktadır. Özellikle iş kazalarının sıklıkla yaşandığı şantiye, tersane gibi çalışma alanlarında çalışan işçi, iş ortamında giyeceği iş ayakkabısı tercihini çalışma ortamına uygun seçmelidir. Özellikle ağır işlerde çalışan kullanıcıların ayaklarının konforu ve çalışanın verimi için spor iş ayakkabısı ürünlerinin tercih edilmesi oldukça önemli olmaktadır.

 

Erkek ve kadın fark etmeksizin her kullanıcıların ayak numarasına uygun üretilerek satışa sunulan bu ürünler yaz ve kış mevsimi için ayrı ayrı donanımsal özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Burun bölgesine gelebilecek darbelere karşı korumak için çelik, demir veya kompozit konulan iş güvenlik ayakkabısı iş sahasında tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 


 

Spor Yazlık İş Ayakkabısı 

Kullanıcıların ayak sağlığı ve konforu için her mevsim tercih etmesi gereken iş ayakkabı ürünü farklılık göstermektedir. Yaz sıcakları için üretilen yazlık iş ayakkabısı ürünü ayağı terletmeyen, bakteriyel kaynaklı rahatsızlıkların önlenmesine yardımcı ve ayak sağlığının korunmasında son derece etkili ürünler olmaktadır. Kullanıcıların ayak konforunu sağlamak ve verimliliğini arttırmak için oldukça hafif formlara sahip olarak üretilen bu ürünler kullanıcılar arasında rahat iş ayakkabısı olarak bahsedilmektedir. Özellikle yoğun çalışma temposunda olan kullanıcıların tercih ettiği spor iş ayakkabısı yaz ayları için ayakların terlemesi engelleyici ve esnek yapıda tasarlanmaktadır. Bu şekilde oldukça bunaltıcı yaz aylarında kullanıcıların konforu üst düzeyde tutulmaktadır.


 

Spor Kışlık İş Ayakkabısı 

Zorlu hava şartlarına sahip kış mevsiminde iş ortamında giyilen ayakkabı çeşidi kullanıcının can güvenliği ve sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Kış aylarında ayakları üşütmek en yaygın hasta olma sebepleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple kışlık iş ayakkabısı ayakları soğuktan koruyan, su geçirmez, zemine sıkı bir şekilde tutunabilen özelliklere sahip olarak üretilerek satışa sunulmaktadır. Kaygan ve ıslak zeminlerde düşme ve kayma gibi iş kazalarının önlenmesi için hava şartlarına uygun tasarlanarak üretilen iş botu veya iş çizmesi kullanıcıların memnuniyetini kazanan ürünler arasında yer almaktadır.

 

Spor Elektrikçi Ayakkabısı

İş kazaları içerisinde sıklıkla rastlanan kazalardan birisi de elektrik çarpması olmaktadır. Bu sebeple böyle bir riskin yer aldığı iş ortamlarında iş kazasının önlenmesi için uygun iş kıyafetleri giyilmesi gerekmektedir. Bu kıyafetler içerisinde özellikle ayakkabı oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. 

 

Elektrik işi ile ilgilenen ya da çalıştığı ortamda yüksek akıma sahip elektrik bulunan işçiler için özel olarak üretilen elektrikçi ayakkabısı çalışma esnasında kullanılması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Elektrikçi ayakkabısı, elektrik akımından olabilecek temasın önlenmesi için çelik burun kısmı hariç hiçbir kısmında metal içermeyen yalıtılmış ayakkabılar olmaktadır. Taban kısmı kauçuk olan bu ayakkabı çeşidi iş güvenliğini önlemede oldukça yardımcı ürünler olarak kabul görmektedir.  

 

Spor İş Ayakkabısı Fiyatları

Spor iş ayakkabısı farklı marka ve modeller ile üretilerek kullanıcıların tercihine sunulan ürünler olmaktadır. Kullanım sektörüne göre tasarım ve malzeme çeşitliliği gösteren bu ürünlerin fiyatlandırması da değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olması fiyat aralıklarının da oldukça çeşitlilik göstermesine neden olmaktadır. Özellikle kalite standartları iş ayakkabısı ürünlerinin fiyatının belirlenmesinde oldukça etkili etken olmaktadır. S1, S2, S3 olarak nitelikleri belirtilen iş ayakkabılarının bu ifadeleri ayakkabının hangi koşullarda kullanıma uygun olduğunu ifade etmektedir. Bu ifadelerde ayakkabıların fiyatlarının belirlenmesinde belirleyici olan etkenler arasında yer almaktadır. 

 

Yazlık ve kışlık olmak üzere farklı donanımlara sahip olarak üretilen iş ayakkabıları farklı fiyat aralıklarının oluşmasında etkili olan bir diğer neden olmaktadır. Kışlık iş ayakkabıları yazlık iş ayakkabılarına nazaran daha donanımlı ve üretim esnasında oldukça işçilikli olmasından dolayı bu ürünlerin fiyat etiketleri daha yüksek olabilmektedir. İş ayakkabısının üretiminde kullanılan malzeme türünün kalitesi, kullanıcı ve marka arasında güven ortamı sağlayan garanti belgesi ve markanın ürününün kalitesinin arkasında durması gibi etkenlerde fiyatların belirlenmesinde etkili olan etkenlerden olmaktadır.

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.