1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Yıldırımlar & Hanvo

Hanvo Fabrika

Hanvo, 50'den fazla ülkede ticari ayak izi ile Çin'de lider bir küresel koruyucu eldiven üreticisidir. Hanvo, sürdürülebilir yenilik ve istikrarlı birikim ile ilk inanç olarak kalite konusunda ısrar ediyor. 
Ar-Ge'ye on yıllık yatırımın ardından;

  • Kesilmeye dayanıklı
  • Su geçirmez ve yağa dayanıklı
  • Soğuğa karşı dayanıklı
  • Kimyasallara dayanıklı
  • Isıya dayanıklı

ve diğer birçok el güvenliği tehlikesine karşı koruma çözümlerine sahip tek elden profesyonel koruma çözümleri sunan birinci sınıf koruyucu eldiven markası 2021 yılından itibaren Yıldırımlar Giyim Distiribütörlüğün’de Türkiye’de.

Fabrika

 

Hanvo Fabrika Görüntüsü

 

Hanvo Müdürlük

Hanvo'nun üretim tesisi Rudong kasabası, Jiangsu, Çin'de yer almaktadır. Tesis, olağanüstü el koruma ürünleri üretmek için çeşitli departmanlarda çalışan yaklaşık 1.500 kişiyi istihdam eden yaklaşık 430.000 + m2'ye kadar uzanmaktadır. Konfordan ödün vermeden maksimum güvenlik sağlayan kol koruma çözümleri üretmekten gurur duyuyoruz. Bunu titiz Ar-Ge çalışmaları, tescilli teknolojiler ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını ürün geliştirmemizde ön planda tutarak yapıyoruz.

Üretim Tesisi

Hanvo Fabrika Görüntüsü

Tesisimizi geleceğe hazırlamanın en iyi yönteminin otomasyon olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, tesisimizde aylık 18 milyon eldiven üretim kapasitesine sahip 43'ün üzerinde otomatik üretim hattı bulunmaktadır. Yalın üretim metodolojileri tüm üretim sürecimiz boyunca uygulanmakta ve verimliliğimizi artırmak için yalnızca değer odaklı faaliyetler eklenmektedir. Ayrıca, tesisimizdeki her ürünün tamamen izlenebilir olmasını sağlayan kusursuz bir uçtan uca üretim süreci elde etmek için güçlü bir ERP sistemi kullanıyoruz.

AR-GE

Hanvo Eldiven Testleri

Amaca yönelik olarak inşa edilen kurum içi laboratuvar CNAS tarafından onaylanmıştır ve Avrupa Komisyonu tarafından kişisel koruyucu ekipmanlarla (KKE) ilgili bir dizi direktif ve yönetmelik için bilgilendirilen Birleşik Krallık'taki bağımsız bir kuruluş olan SATRA tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon, aşağıdakileri içeren ve bunlarla sınırlı olmayan dahili laboratuvarımız üzerinde yapılan titiz denetimleri içermektedir:

- Laboratuvarda yürürlükte olan kalite sistemlerinin değerlendirilmesi,
- Test ekipmanı & değerlendirmesi; laboratuvarda kullanılan test yöntemleri,
- Laboratuvar personelinin teknik yeterliliğinin değerlendirilmesi.

SATRA akreditasyonunun alınması, Hanvo laboratuvarının en yüksek standartta çalıştığını ve mevcut güvenlik standartlarına uygun ürünler tedarik ettiğini göstermektedir. Ayrıca kullanıcılarımızın Hanvo el koruma ürünleri üzerinde güvenilir testler yapıldığından emin olmalarını sağlar. Hanvo'nun tüm ürünleri sıkı test ve kalite kontrol önlemlerine tabidir. Şirket içi laboratuvarımız, eldivenlerimiz üzerinde mevcut güvenlik standartlarıyla ilgili çok sayıda test yapmak için gerekli ekipmanla donatılmıştır.

Kalite

Hanvo Eldiven Ürünü

Kullanıcılarımız, tehlikeli bir ortamda kendilerini güvende tutmak için el koruma ürünlerimizin olağanüstü kalitesine güvenmektedir, bu nedenle her bir çift eldivenin kullanıcılarımızın maksimum korunmasına olanak tanıyan tam kalite kontrolünden geçmesini sağlamak için çalışıyoruz.Sizin için doğru el koruma çözümünün hangisi olduğuna karar vermek karmaşık olabilir - uyumlu olduğumuz test yöntemleri ve standartlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için laboratuvar ekibimizle konuşun.

Ürün Yelpazesi 

Hanvo Ürünleri

Küresel PazarHanvo Satış Bölgeleri

 

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.