1000 TL ve Üzeri Web Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Yıldırımlar Giyim: İş Güvenliği Malzemeleri
Yeni

Pac 6000 Tekli Gaz Algılama Cihazı

DRG 83 26 321

1,00
-

  Stoğa Girince Haber Ver TÜKENDİ

  Dräger Pac 6000 CO

  Maksimum güvenlik için güçlü performans

  Dräger Pac 6000'e güvenebilirsiniz: Kişisel tekli gaz algılama cihazı tehlikeli karbonmonoksit, hidrojen sülfit, sülfür dioksit veya oksijen konsantrasyonlarına karşı hassas ve güvenilir şekilde uyarır. Çok düşük t-90 tepki süresi olan güçlü sensörler, hızlı müdahaleye olanak tanır. Pac 6000, geniş ölçüm aralığı sayesinde çok yönlüdür. Örneğin CO sensörü 1 ila 1.999 ppm konsantrasyonları ölçerken H2S sensörü 0,4 ila 100 ppm konsantrasyonları ölçer.

  Net kullanıcı yönlendirme sayesinde kolay kullanım

  D-Işık cihaz işlevselliğinin test edilip edilmediğini ve cihazın kullanıma hazır olup olmadığını gösterir. Gövde de güvenliğinizi ön planda tutarak tasarlanmıştır: Dräger Pac 6000'in her bir sensör modeli açık, net görünen renk kodlamasına sahiptir, bu da hata ihtimalini azaltır.

  Dayanıklı tasarım – en zorlu koşullarda bile

  Pac 6000 en uç koşulların bile kolayca üstesinden gelir: sensöre bağlı olarak -40 °C ila 55 °C sıcaklıklar ve 700 ile 1.300 mbar arası hava basınçları tolere edilebilir. Bir membran filtresi, sensörü toz ve sıvı gibi yabancı maddelerden korur. Darbeye dayanıklı, kimyasallara dirençli gövde, IP68 standardı derecesinde tanımlanan gereklilikleri karşılar.

  Önemli tüm bilgileri içeren kullanıcı dostu ekran

  Geniş ekran metin içermez ve ilgili gaz konsantrasyonunu net bir şekilde gösterir. Kalan çalışma süresi ve batarya kapasitesi gibi diğer önemli bilgiler de gösterilir. Parlak arka aydınlatma, karanlıkta tüm değerlerin net bir şekilde okunmasını sağlar.

  Çeşitli işlevlere sahip 360° alarm

  Dräger Pac 6000 tehlikeli gaz konsantrasyonları ölçerse sesli, görsel ve fark edilebilir titreşimli bir alarm verir. Cihazın üst ve alt kısmındaki iki adet parlak yanıp sönen LED, alarmın her taraftan kolayca görülmesini sağlar. Sesli alarm, 90 dB'lik bir ses seviyesine ulaşır. Ekran, belirli bir anda ölçülen azami konsantrasyonları gösterebilir. Daha önce kaydedilen alarmlar da onaylanmış olsalar bile daha sonra geri çağrılabilir. Oksijen sensörlü Pac 6000'de standart alarm eşiği ayarına ek olarak iki ilave alarm eşiği bulunur.

  Analizler ve raporlar için olay günlük kaydedicisi

  Dräger Pac 6000, tarih ve saatle birlikte konsantrasyonları ve olayları kaydeder. Veriler bir arayüz üzerinden bilgisayara indirilip işlenebilir. Avantajlar Dräger Pac 6000 | 03

  Ekonomik işletim maliyetleri

  Pac 6000'in tüm modellerinde son derece dayanıklı DrägerSensor®'ler ve güçlü bir batarya bulunur. H2S, SO2 ve CO modellerinde bakım gerektirmeyen tam iki yıllık kullanım süresi boyunca sensörün ya da bataryanın değiştirilmesi gerekmez. Dräger Pac 6000'in kullanım ömrü, ilk etkinleştirilmesi ile başlar. İki yıl sonra cihaz otomatik olarak kapanır. Pac 6000, özel bir membran filtresi ile suya, toza ve diğer yabancı maddelere karşı korumalıdır. Filtre çok kirlendiğinde kendiniz hızla ve kolayca değiştirebilirsiniz. Sonrasında cihaz hemen tekrar kullanıma hazırdır.

  Hızlı fonksiyon testi, zamandan ve paradan kazandırır

  Fonksiyon testleri ve kalibrasyonlar, Dräger X-dock kalibrasyon istasyonunu kullanarak özellikle etkin bir şekilde gerçekleştirilebilir. X-dock'daki otomatik doğrulama testleri, kısa test süresi ve son derece düşük test gazı tüketimi sayesinde uygun maliyetli ve kullanışlı bir çözümdür. Dräger Pac 6000 sadece doğrulama test istasyonuna yerleştirilir, sonrasında cihaz doğru ayarı otomatik olarak seçer.

  Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Peşin 1,00 1,00

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Güvenlik Kodu
  Beden Rehberi

  © 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
  Whatsapp Destek
  WhatsApp

  İletişime geçmek için tıklayınız

  Bağlan
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.