1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ 14 HAZİRAN TARİHİNDEN SONRA VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER BAYRAM TATİLİ SEBEBİYLE 24 HAZİRAN TARİHİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR. İYİ BAYRAMLAR DİLERİZ...

Termal Çorap

5 Ürün

Pollyboot Galaxy Vega Boğazlı S5
Pollyboot Galaxy Vega Boğazlı S5
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

PLB GALAXY VEGA B.S5

Pollyboot Galaxy Vega Boğazlı S5
953,00
Gelince haber ver
Pollyboot Power Rigger Çelik Burunlu ve Çelik Ara Tabanlı Çizme S5
Pollyboot Power Rigger Çelik Burunlu ve Çelik Ara Tabanlı Çizme S5
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

PLB PWR RİGGER S5

Pollyboot Power Rigger Çelik Burunlu ve Çelik Ara Tabanlı Çizme S5
1.270,00
Gelince haber ver
Pollyboot Galaxy Vega S5 Çizme
Pollyboot Galaxy Vega S5 Çizme
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

PLB GALAXY VEGA S5

Pollyboot Galaxy Vega S5 Çizme
900,00
Gelince haber ver
Pollyboot Termal Çorap Uzun
Pollyboot Termal Çorap Uzun
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

PLB TER CRP

Pollyboot Termal Çorap Uzun
291,00
Gelince haber ver
Pollyboot Termal Çorap Kısa
Pollyboot Termal Çorap Kısa
Yeni
Web'e Özel Fiyat
Ücretsiz Kargo

PLB TERMAL ÇORAP KS

Pollyboot Termal Çorap Kısa
264,00
Gelince haber ver

Polly Boot

Polly Boot Ürünleri

İş güvenlik ürünleri içerisinde yer alan Polly Boot genellikle zorlu zemin koşullarına sahip alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle soğuk, yağmurun, çamurun, karın bolca olduğu ortamlarda standart ayakkabılar yerine Polly Boot çizme ürünleri kullanılmaktadır. Ortadoğu, Türkiye ve Balkanların ilk poliüretan iş güvenlik çizme üreticisi Polly Boot, 2009 yılından beri üretim yaparak kaliteli ve konforlu ürünler ortaya koymaktadır. Türkiye’den dünya pazarına kısa sürede açılan marka sağlam ürünleri ile çok sayıda kullanıcıya hizmet etmektedir. Yükselen trende sahip olan Polly çizme sadece zorlu hava şartlarında değil kirli ve mikrop üretebilen ortamlarda da kullanımı tercih edilmektedir. Üretimde kullanılan yüksek kaliteli ürünler sayesinde ayakların korunmasına da yardımcı olmaktadır. 

 

Zorlu çalışma şartlarında tercih edilen Polly Boot kullanıcıların ayak rahatlığının sağlanmasında oldukça etkili olmaktadır. Polly Botlar günlük kullanım ve iş sahasında kullanım olmak üzere farklı uzunluk, tasarım ve boyutlarda satışa sunulmaktadır. Polly kısa çizme modeller genellikle günlük kullanımlar için tercih edilmektedir. Hayvan yetiştiriciliğinin yapıldığı ortamlarda, besin ürünlerinin yetiştirildiği sera ve tarla alanlarında, maden ve inşaat çalışmalarında, soğuk hava depolarında ise genellikle Polly Boot kasık çizme modelleri kullanılmaktadır. 

 

İlaç, sanayi ve gıda alanlarında tercih edilen Polly Boot ürünleri ayak numaralarına özel tasarlanan kalıplar ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Üretim aşamasında kullanıcıların rahat ve konforunu da oldukça ön planda tutan Polly Boot ayakları iyi bir şekilde kavrayarak soğuk hava şartlarında üşümemesini sağlamaktadır. Dayanıklı dış yapıya sahip olan Polly çizme aynı zamanda ayakların su almasını önleyerek kuru kalmasını sağlamaktadır. Topuk ve burun bölgesinde yer alan koruyucu çelik bölümler sayesinde darbelere karşı maksimum koruma sağlayan bu ürünler tırtıklı ve oluklu tabanları ile kullanıcıların kayma gibi problemlerle karşılaşmamasına imkan sunmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Polly Boot ürünleri gerek günlük kullanımda gerekse iş alanında kullanıcısına şıklık katmaktadır. Sahip oldukları yumuşak iç yapı sayesinde ayakların konforu sağlanırken farklı renk tasarımları ile zarif bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. 

 

Polly Boot İş Çizmeleri

İş alanlarında sunduğu birçok özellik ile oldukça tercih edilen Polly Boot ürünleri kimya ve ar-ge laboratuvarlarında farklı testlerden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Sıcak ve soğuk izolasyonları bünyesinde bulunduran bu ürünler iş sahasında oldukça kullanışlı ürünler olarak değerlendirilmektedir. Üretiminde kullanılan esnek materyaller sayesinde iş ortamında ayak konforunun korunmasına yardımcı olmaktadır. Zorlu iş koşullarında rahatlık sağlaması ile tercih edilen Polly Boot ürünleri her ayak numarasına uygun ürün seçeneklerine sahip olmaktadır. İş alanlarında ihtiyaç duyulan güvenliğin sağlanabilmesi adına da oldukça güvenilir ürünler olan Polly Boot iş çizmesi birçok marka tarafından üretilmektedir. Neredeyse diz bölgesine kadar korunu sağlayabilen bu ürünler zorlu iş ve hava koşullarına uygunlukları ile bilinmektedir.

 

Polly Boot Çelik Burunlu Çizme

Polly Boot çelik burunlu çizme modelleri ağır çalışma şartlarında ayak güvenliğini sağlamak için üretilen modeller olmaktadır. Ön yüzeyinde yer alan ek çelik materyal sebebiyle sert olan bu ürünler yaşanabilecek kazalarda ayak güvenliğinin sağlanmasında oldukça başarılı ürünler olarak kabul edilmektedir. Dış etkenlere karşı ayakların korunmasını sağlayan çelik burunlu çizme modellerinde ürünlerin uç kısımları içerisinde yer alan çelikten dolayı diğer ürünlere nazaran daha dik olmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda olası iş kazalarını önleyebilmek adına kaymak tabanlara sahip olmaktadır. Ortopedik ve poliüretan iç yüzeye sahip olması ile ayakların konforlu olmasını sağlamaktadır. Polly Boot çelik burunlu çizme modelleri kaliteli malzemeden üretilmeleri sayesinde kullanıcısına uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Polly Boot Kısa Çizme

Polly Boot kısa çizme modelleri genellikle kurak arazilerde kullanım için ideal ürünler olmaktadır. Yağışsız ve güneşli havalarda iş alanlarında tercih edilen kısa çizmeler farklı tasarım ve boyutlarla kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Ayak sağlığının ön planda tutulduğu bu  modeller kuru zemin kullanımlarında oldukça beğenilen ve konfor sağlayan  ürünler arasında yer almaktadır. Farklı renk alternatifleri ile üretilen kısa çizmelerin taban kısımlarda kauçuk malzemesi kullanılmaktadır. Çizmelerin iç malzemesinde ise ayakların terlemesi sonucu çeşitli bakteriyel rahatsızlıkların yaşanmasını engelleyen özel malzemeler kullanılarak üretimi sağlanmaktadır. Standart ayak ölçüleri baz alınarak tam kalıp olarak üretilen bu ürünler ortopedik özelliklere sahip olmaları ile kullanıcılarına konfor ve rahatlık sağlamaktadır.

 

Polly Boot Çizme Fiyatları

Polly Boot çizme fiyatları ürünün markasına, kalitesine, üründe kullanılan malzemeye, tasarıma, boyuta göre farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Ürün tabanının ortopedik özelliğe sahip olması kullanıcıya ekstra konfor sağladığından bu özellikteki ürünlerin fiyat etiketleri daha yüksek olabilmektedir. Farklı iş sahaları için üretilen çizme modellerinde farklı malzemeler kullanılmaktadır. İnşaat alanlarında kullanılan iş çizmesi ile elektrik hizmeti veren bir iş sahası için üretilen çizme modeli birbirlerinden farklı malzemeler kullanılarak  üretilmektedir. Elektrik hizmeti veren bir saha için üretilen çizme modelinde iş güvenliği adına antistatik özellik, şok emici özellik gibi değişik materyaller kullanılmaktadır. Bu farklılıkta inşaat alanı için üretilen çizme modeline göre elektrik hizmeti sahası için üretilen çizme modelinin fiyatlarının daha yüksek etiketlerde satışa sunulmasına neden olmaktadır. 

 

İş sektörleri için üretilen Polly Boot fiyatları genel olarak aynı etiket aralıklarında satışa sunulsalar da üretimi yapan marka fiyatlarda değişiklik yaşanmasına etkili olabilmektedir. Bu firmalar arasında farklı malzeme kalitelerinin kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Bir marka ince astar kullanarak üretim sağlarken başka bir marka çizme içerisindeki malzemeyi pamuklu olarak üretebilmektedir. Üretim yapımı aşamasında maliyetin arttırıcı unsurlarının bulunması fiyat etiketlerinin de farklı değerlere sahip olmasına neden olmaktadır.

 

Liste Banner
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.