1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

16.00'A KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!

Draeger X-Plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart Set
Solunum Üniteleri
Yıldırımlar Giyim: İş Güvenliği Malzemeleri
  • Yeni
  • Web'e Özel Fiyat

Ürün Kodu: DRG R59545

Draeger X-Plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart Set

Draeger X-Plore 8000 Motorlu Solunum Ünitesi Standart Set
Devamını oku
0 Değerlendirme
53.826,00
%

Drager X-Plore 8000 Standart Set, Toza ve Gazlara Karşı Motorlu Solunum Ünitesi

  • Drager X-Plore 8000 solunum seti genel tüm endüstrilerde yoğun toz ve gazlı alanlarda çalışanların nefes alma direncine maruz kalmaksızın kullanabileceği en konforlu kişisel koruyucu donanımdır.
  • Motor ünitesi sayesinde ortamdaki havayı emer ve üzerindeki Filtrelerden geçirerek hortum yardımı ile yapacağınız iş modeline göre (kaynak, boya, taşlama vb.) seçeceğiniz başlığa iletir.
  • Bu sayede başlık içerisinde oluşan pozitif basınç ile dış ortamdaki kirleticilerden bağımsız bir şekilde ve nefes alma direncine maruz kalmadan konforlu çalışma imkanı bulursunuz.
  • Motor üzerinde bulunan 3 kademeli devir hızı ile başlık içerisine gelen havanın debisini ayarlayabilirsiniz.
  • Batarya ve filtre doluluk seviyesini  gösteren gösterge panelinde cihazı kolayca yönetebilir ve gerektiğinde çalışmaya ara vebilirsiniz.
  • Toz ve gaz filtresi seçenekleri ile bir çok riske karşı kullanım avantajı sağlamaktadır.

Set İçeriği;                                                                                                                                                

• Drager X-plore 8500 Motor Ünitesi

• Bel ünitesi                                                                                                               

• NiMH Batarya

• Batarya Şarj Ünitesi

EN 112941:1999 ve EN 12942:1998' e uygun CE Sertifikalı

 

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Teslimat ve İade

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.


Kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişe istinaden sistem tarafından hesaplanacak kargo ücreti, sipariş aşamalarında kargo seçimi sırasında belirtilecektir.

 

İade Bilgileri
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Beden Rehberi
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.