1500 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

16.00'A KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGODA!

Draeger Partikül P2 Pedleri (Dış gövdesiz)
Gaz Filtresi
Yıldırımlar Giyim: İş Güvenliği Malzemeleri
 • Yeni
 • Web'e Özel Fiyat

Ürün Kodu: DRG 6738002

Draeger Partikül P2 Pedleri (Dış gövdesiz)

P2 Pad
Devamını oku
0 Değerlendirme
189,00
%

Parçacık filtreleri

Bir parçacık filtresi, toz veya buharlara karşı mükemmel solunum koruması sağlar. Filtreler farklı sınıflara ayrıldığından oluşabilecek maddelerin ve gereken koruma seviyesinin önceden belirlenmesi gerekir. Parçacık filtresi sınıfları, parçacıkların ortam havasından ne kadar etkin bir şekilde filtrelendiğini gösterir.
 

Muhafazalı parçacık filtresi

 • P2 versiyonu
 • Filtre ortamını en iyi şekilde korumak için dayanıklı plastik muhafaza

Pure filtre:  Muhafazasız parçacık filtresi

 • Hafif ve esnek
 • Kısıtlamasız bir görüş alanı için damla şekli ve dış merkezli bağlantı
 • Vizör altında ideal kombinasyon için yassı tasarım
 • Çok yönlü kullanım
 • Sadece parçacık filtresi olarak veya gaz filtreleriyle kombinasyon halinde kullanılabilir
 • Hoş olmayan kokuları izin verilen sınır değerin altına filtrelemek için ilave koku versiyonu

Parçacık filtresi pedleri

 • Çok yönlü kullanım: tek parçacık filtresi olarak veya Dräger X-plore® gaz filtreleri ve ped kapağı ile kombinasyon halinde kullanılabilir
 • Sık filtre değişimi için ekonomik çözüm

EN 143:2000 normuna uygun DIN EN 143:2007 ve DIN En 14387:2004’e göre test edilmiştir.

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Teslimat ve İade

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.


Kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişe istinaden sistem tarafından hesaplanacak kargo ücreti, sipariş aşamalarında kargo seçimi sırasında belirtilecektir.

 

İade Bilgileri
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Beden Rehberi
Yukarı Çık

Whatsapp
Destek

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.