450 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Yeni

Pac 8500 Tekli Gaz Algılama Cihazı

DRG 83 26 365

1,00
-

  TÜKENDİ TEKLİF İSTE

  Dräger Pac® 8500 H2/CO 0 – 100 ppm H2 - 5 / 10 ppm H2 0 – 2,000 ppm CO - 30 / 60 ppm CO

  Maksimum güvenlik için güçlü performans

  Zorlu koşullarda herhangi bir anda size güvenilir, hassas değerler vermede Dräger Pac® 8500'e güvenebilirsiniz. 

  Düşük t-90 tepki süresi olan güçlü sensörlerimiz, hızlı müdahaleye olanak tanır. Standart alarmlara ek olarak

  TLV®* ve STEL* için ekstra alarm eşikleri tanımlayabilirsiniz.

  Pac 8500 ayrıca tarih ve saatle birlikte konsantrasyonların ve olayların kaydı için bir veri ve olay günlük kaydedicisi sunar. Veriler bir arayüz üzerinden bilgisayara yüklenip işlenebilir.

  * TLV® = Eşik Sınır Değerleri, STEL = Kısa Süreli Maruz Kalma Sınırı

  İkili bir sensör kullanarak iki gaz algılama cihazına dönüştürün

  Tekli gaz algılama cihazınız, ikili bir sensör kullanıldığında iki gaz cihazı haline gelir. Dräger Pac 8500 serisi, aşağıdaki sensör kombinasyonlarını sunar: karbonmonoksit ile hidrojen sülfit veya karbonmonoksit ile oksijen.

  İkili sensörler, tek bir kullanışlı cihazda düşük konsantrasyonların bile tespitine olanak tanır. İki gazın aynı anda ölçülmesi, aksama süresini de kısaltır. Sadece tek bir sensör kullanarak oksijenin %hacim ölçümlerini ve karbonmonoksidin ppm ölçümlerini aynı anda alabilirsiniz.

  Önemli oranda düşük çapraz hassasiyetle karbonmonoksit ölçümü

  Arka plan gazı olarak hidrojenle birlikte karbonmonoksidin ölçülmesi gereken endüstrilerde karbonmonoksidin ölçülen değeri, çapraz hassasiyet sonucu yanlış olabilir. Dräger'in özel hidrojen dengelemeli CO sensörü sayesinde karbonmonoksit gösteriminde hidrojene bu çapraz hassasiyet önemli ölçüde düşürülmüştür.

  Dayanıklı tasarım – en zorlu koşullarda bile

  Pac 8500 en uç koşulların bile kolayca üstesinden gelir. Sensörler 700 ile 1.300 mbar arası hava basınçlarını tolere edebilir. Bir membran filtresi, sensörü toz ve sıvı gibi yabancı maddelerden korur. Darbeye dayanıklı, kimyasallara dirençli gövde, IP68 standardı derecesinde tanımlanan gereklilikleri karşılar.

  Net kullanıcı yönlendirme sayesinde kolay kullanım

  D-Işık cihaz işlevselliğinin test edilip edilmediğini ve cihazın kullanıma hazır olup olmadığını gösterir. Gövde de güvenliğinizi ön planda tutarak tasarlanmıştır: Dräger Pac 8500'ün her bir sensör modeli net görünen renk kodlamasına sahiptir, bu da hata ihtimalini azaltır.

  Önemli tüm bilgileri içeren kullanıcı dostu ekran

  Geniş ekran yazı içermez ve ilgili gaz konsantrasyonunu net bir şekilde gösterir. Konsantrasyon birimi ve batarya kapasitesi gibi diğer önemli bilgiler de gösterilir. Parlak arka aydınlatma, tüm değerlerin karanlıkta net bir şekilde okunmasını sağlar.

  Çeşitli işlevlere sahip 360° alarm

  Dräger Pac 8500 tehlikeli gaz konsantrasyonları ölçerse sesli, görsel ve hissedilebilir titreşimli bir alarm verir. Cihazın üst ve alt kısmındaki iki adet parlak yanıp sönen LED, alarmın her taraftan kolayca görülmesini sağlar. Sesli sinyal, 90 dB'lik bir ses seviyesine ulaşır. Ekran, belirli bir anda ölçülen azami konsantrasyonları gösterebilir. Daha önce kaydedilen alarmlar da onaylanmış olsalar bile daha sonra geri çağrılabilir.

  Oksijen sensörlü Pac 8500'de standart alarm eşiği ayarlarına ek olarak iki ilave alarm eşiği bulunur.

  Ekonomik işletim maliyetleri

  Dräger Pac 8500'ün tüm modellerinde son derece dayanıklı DrägerSensor'ler ve güçlü bir batarya bulunur.

  Pac 8500, özel bir membran filtresi ile suya, toza ve diğer yabancı maddelere karşı korumalıdır. Filtre kullanım sonrası çok kirlendiğinde kendiniz hızla ve kolayca değiştirebilirsiniz. Sonrasında cihaz hemen tekrar kullanıma hazırdır. Güçlü batarya sayesinde Pac'ın günlük olarak şarj edilmesine gerek yoktur ve kullanımı kolaydır.

  Hızlı fonksiyon testi, zamandan ve paradan kazandırır

  Fonksiyon testleri ve kalibrasyonlar, Dräger X-dock kalibrasyon istasyonunda özellikle etkin bir şekilde

  gerçekleştirilebilir. X-dock'daki otomatik doğrulama testleri, kısa test süresi ve son derece düşük test gazı tüketimi sayesinde uygun maliyetli ve kullanışlı bir çözümdür. Pac 8500 sadece doğrulama test istasyonuna yerleştirilir, sonrasında cihaz doğru ayarı otomatik olarak seçer.

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Güvenlik Kodu
  Teslimat ve İade

  Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
  Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.


  Kargo ücreti ne kadar?
  Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişe istinaden sistem tarafından hesaplanacak kargo ücreti, sipariş aşamalarında kargo seçimi sırasında belirtilecektir.

   

  İade Bilgileri
  Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

  Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

  Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

  Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

  Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

  Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

  Beden Rehberi
  Çözüm
  Ortaklarımız

  © 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
  Whatsapp Destek
  WhatsApp

  İletişime geçmek için tıklayınız

  Bağlan
  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.