450 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Yeni

Drager X-plore Rd40 (Vidalı) Bağlantılı A2B2E2K1-P2 Kombine Filtre

DRG 6738803

353,00
-

TÜKENDİ TEKLİF İSTE

A2B2E2K1 P2 D Kombine Filtre En 14387 (Rd40)

Drager X-plore Rd40 (Vidalı) Bağlantılı A2B2E2K1-P2 Kombine Filtre

Filtrenin Özelliği: A2- B2- E2- K1- P2

Çeşitli endüstriyel alanda kullanımı uygun, oldukça işlevsel olan A2B2E2K1-P2 kombine filtre, vidalı bağlantı özelliği ile gaz maskelerine kolay ve hızlı şekilde takıldığı andan itibaren yüksek performansını kullanıcıları ile buluşturur. Farklı özelliğe sahip olan zehirli gazlara karşı insan sağlığını korurken, solunum direncini de minimuma indirerek nefes alıp-vermeyi kolaylaştırır.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: 6738803
  • A2B2E2K1-P2 D filtre koduna sahiptir.
  • Vidalı (Rd40) bağlantı özelliğine sahiptir.
  • Kombine filtre türüdür.
  • Tekli halde hava almaz şekilde kutusu içerisinde paketlenmiştir.
  • Kaynama derecesi 65 °C ve üstü organik gaz ve buharlara, inorgonik gaz ve buharlara, hidrojenklorür, sülfürdioksit, katı-sıvı partiküller, tozlar ve amonyağa karşı kullanılabilir.
  • EN 14387:2004 + A1:2008 / EN 143:2000 / A1:2006 standartlarına uygundur.
  • CE belgesi onaylıdır.
  • Drager X-plore 6300, 6530, 6570 modeline sahip maskeler ile kullanımı uygundur.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
Teslimat ve İade

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketleri sipariş aşamalarında karşınıza çıkacak olup, seçim yapmanız gerekmektedir.


Kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişe istinaden sistem tarafından hesaplanacak kargo ücreti, sipariş aşamalarında kargo seçimi sırasında belirtilecektir.

 

İade Bilgileri
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Beden Rehberi
Çözüm
Ortaklarımız

© 2020 Yıldırımlar Giyim A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek
WhatsApp

İletişime geçmek için tıklayınız

Bağlan
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.