Hakkımızda


        Yıldırımlar Giyim 1990 yılında başladığı iş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden 29 yıldır devam etmektedir. İş sağlığı ve Güvenliği öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri deneyimli personellerimiz ile yakından takip ederek, sizlerle paylaşmak ve iş güvenliği bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir. Yüksek kaliteli ürünler üreterek sektörümüzdeki kalite anlayışının gelişmesine destek olmaktayız.

Yıldırımlar Giyim olarak sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil satış sonrasında da mutlak bir memnuniyetin olması gerektiğinin bilinci ile AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz. Hizmet alanımızda 29 yıldır desteğini esirgemeyen siz değerli müşterilerimizin gösterdiği ilgiye layık olmak için ürün ve hizmet kalitesini geçmişten bugüne yaptığımız gibi deneyimimizin verdiği güven ile katlayarak sürdürmeye devam edeceğiz.